O nas

Znalezienie właściwego produktu zdrowotnego na ciągle powiększającym się rynku w Polsce stanowi niemały problem, podobnie jak znalezienie potrzebnych informacji w globalnej sieci. Stworzyliśmy naszą stronę właśnie po to, aby Wam to ułatwić i pokazać, co może sprawdzić się przy wielu dolegliwościach i jakie preparaty pomogą w ich leczeniu. Na opinie-konsumenckie.pl gromadzimy i porządkujemy informacje, korzystając wyłącznie ze sprawdzonych źródeł, opinii najlepszych i cenionych specjalistów z danej dziedziny.

Warto zapoznać się z artykułami pisanymi przez nasz zespół redakcyjny, który każdego dnia testuje dla Was między innymi suplementy diety, pomocne przy odchudzaniu, męskich problemach, czy innych powszechnie spotykanych schorzeniach. Nie twierdzimy, że wiemy o tym wszystko, ale cały czas zdobywamy potrzebną wiedzę, tak, aby każdy Czytelnik odwiedzający naszą stronę, wiedział co będzie dla niego najlepsze. Zapraszamy do lektury i dzielenia się swoimi uwagami, a Wasze komentarze i uwagi są zawsze mile widziane i chętnie na nie odpowiemy.

Kamila Lewandowska

Nazywam się Kamila Lewandowska. Jestem magistrem dietetyki i absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu. Promotorką zdrowego stylu życia. Na co dzień pracuje jako dietetyk w Domu Pomocy Społecznej w Toruniu oraz prowadzę prywatną praktykę w gabinecie dietetycznym. Pomagam moim pacjentom zmienić zdanie, że zdrowe żywienie to nie katorga. Cenię prostą, szybką i zdrową kuchnię. Cały czas staram się pogłębiać swoją wiedzę z zakresu dietetyki, dlatego uczestniczyłam już w wielu kursach, które mi to umożliwiają. W wolnym czasie uwielbiam podróżować, aktywnie spędzać czas na rolkach oraz czytać książki.Aleksandra Dziura

Absolwentka studiów licencjackich i magisterskich na kierunku Dietetyka na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, założycielka poradni NutriAid, dietetyk Centrum Medycyny Sportowej. Uczestniczka eksperckiego podyplomowego programu dietetyki sportowej IOPN Diploma in Performance Nutrition. Ukończyła szereg specjalistycznych szkoleń, organizowanych przez polskie i zagraniczne instytucje m.in. półroczny kurs „The low FODMAP diet for IBS” prowadzony przez australijski uniwersytet Monash.  Autorka artykułów, książek i ebooków popularnonaukowych.
Piotr Kozłowski

Moją pasją jest wszystko, co wiąże się ze zdrowym trybem życia. Dietetyką i tematami pokrewnymi zajmuję się od blisko 10 lat i przez ten czas ukończyłem wiele profesjonalnych kursów w tej dziedzinie. Dało mi to dużą wiedzę, solidne podstawy do sformułowania zasad zdrowego odżywiania, które najpierw wypróbowałem na sobie. Kiedyś sam borykałem się z nadwagą, a gdy różne przypadkowe diety nie dawały żadnego efektu, postanowiłem podejść do tego tematu fachowo i wreszcie udało mi się schudnąć.

Od tego momentu zacząłem rozwijać moją pasję i stopniowo do odchudzania dołączyłem inne aspekty zdrowotne. Przede wszystkim aktywność fizyczną, bez której nie ma co marzyć o utracie wagi, a następnie sprawy związane z problemami dotykającymi sporą część mężczyzn, powodującymi spadek libido czy przyspieszone łysienie. Szukam nowych suplementów diety, zarówno odchudzających, jak i poprawiających ogólny stan zdrowia, a recenzując je, rozbijam na czynniki pierwsze ich skład, opisując dla Was działanie poszczególnych substancji aktywnych. Pasjonuję się też ziołolecznictwem, ciągle znajduję i opisuję rośliny, którymi z powodzeniem można zastąpić większość sztucznych składników popularnych medykamentów.

Karolina Wieczorek

Jestem entuzjastką aktywnego życia i naturalnego odżywiania. Codziennie udoskonalam ciało i umysł – biegam, trenuję na siłowni, spaceruję, medytuję, zagłębiam się w arkana zdrowej, lekkiej, a zarazem smacznej i aromatycznej kuchni. Kiedyś moje życie wyglądało zupełnie inaczej. Prowadziłam typowo siedzący tryb życia – praca przy komputerze, brak jakichkolwiek form sportu, minimalna ilość czasu na świeżym powietrzu, do tego śmieciowe jedzenie, hektolitry wypijanej kawy… Gdy zorientowałam się, że brak ruchu i zła dieta fatalnie wpływają na moją urodę, zdrowie, samopoczucie i kondycję, postanowiłam wszystko zmienić!

Na początek zmodyfikowałam styl odżywiania i wprowadziłam do grafiku regularne spacery po parkach, łąkach, lasach. Z czasem naturalne, zdrowe życie pochłonęło mnie bez reszty. Zaczęłam zgłębiać fachową literaturę z zakresu dietetyki i kształtowania sylwetki oraz wyszukiwać ciekawostki na temat pielęgnacji skóry. Wiedzę tę wprowadziłam w życie – udało mi się wykreować wymarzoną figurę, zyskać doskonałą kondycję, trwale polepszyć samopoczucie, a także mocno poprawić stan cery i włosów.

Dziś dzielę się swoimi doświadczeniami i przekazuję wiedzę na temat zdrowia, urody oraz trenowania i modelowania ciała, publikując artykuły na portalach i blogach tematycznych. W moich tekstach znaleźć można ciekawe i przydatne porady, jak żyć zdrowo i witalnie oraz jak skutecznie zwalczać niedoskonałości figury i urody. Piszę również recenzje interesujących suplementów diety, kosmetyków, preparatów leczniczych. Zapraszam do lektury!