NuviaGo

NuviaGo – proteinowy baton wspomagający budowę masy mięśniowej i odchudzanie

Budowa masy mięśniowej i odchudzanie, te dwie rzeczy często są nierozerwalnie ze sobą związane, o czym wie każdy, kto próbował schudnąć i jednocześnie zmienić tłuszcz w pięknie zarysowane mięśnie. Proces prowadzący do uzyskania szczupłej, umięśnionej sylwetki jest wielopłaszczyznowy i skomplikowany, a jednym z istotnych jego elementów jest właściwe odżywianie. W tym przypadku niezbędne staje się przestrzeganie starannie dobranej diety, którą warto uzupełniać składnikami odżywczymi, jakie znajdują się w proteinowych batonach NuviaGo.

Dieta sprzyjająca rozbudowie masy mięśniowej – zasady, jakich warto przestrzegać

muskularny mężczyzna

Wielu osobom połączenie rozbudowy mięśni i odchudzanie wydaje się dziwne, jednakże patrząc na zalecany w obu przypadkach sposób odżywiania, od razu zauważymy podobieństwa. Właściwie dopasowana dieta odchudzająca pozwala w szybkim tempie zredukować masę ciała, pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, zwłaszcza z ud, brzucha i bioder. Kolejnym krokiem jest stworzenie podstawy do rozwoju w jej miejsce tkanki mięśniowej, co zagwarantuje odpowiednia dieta na masę.

Różnorakich sposobów żywienia, gotowych przepisów można znaleźć mnóstwo w Internecie, lepiej jednak przed ich zastosowaniem skonsultować się z lekarzem lub dietetykiem. Pozwoli to uniknąć ewentualnych problemów zdrowotnych czy braku zalecanej ilości substancji odżywczych. Bez tego nie mamy co marzyć nie tylko o skutecznej walce z nadwagą i otyłością, ale i o upragnionej muskulaturze. Warto więc skomponować swoje posiłki z najbardziej wartościowych produktów, a profesjonaliści mówią, że muszą się w nich znaleźć:

 • białka. stanowiące najważniejszy materiał budujący mięśnie, a codzienna dawka protein to absolutna podstawa ich szybkiego wzrostu. Ich źródłem jest wiele produktów spożywczych, mięso, jaja, ryby, najlepiej morskie;
 • witaminy, a najważniejsze z punktu widzenia masy mięśniowej oraz odchudzania są witaminy z grupy B. Jedzenie musi przede wszystkim zawierać witaminę B1 dającą organizmowi energię z procesów spalania cukrów. Przyda się również witamina B3, przeciwdziałająca spowolnieniu metabolizmu, B5 wzmacniająca odporność oraz B6. która reguluje pracę układu nerwowego. Nie zapominajmy też o witaminie B12, biorącej udział w wielu ważnych procesach, między innymi wytwarzaniu protein, spalaniu tłuszczów i przemianie cukrów w energię;
 • węglowodany, najcenniejsze źródło energii potrzebnej do odchudzania i budowy masy mięśniowej. Węglowodany powinno się dostarczać z pożywieniem, w postaci produktów zawierających jednocześnie duże ilości błonnika, zbożowych otrębów czy płatków albo brązowego ryżu. Warto jednocześnie zadbać o dodatkową suplementację uzupełniającą ewentualne niedobory, a najlepiej z pomocą batonów proteinowych NuviaGo, również mających w składzie tak potrzebne nam cukry;
 • tłuszcze, lecz wyłącznie te zdrowe i wskazane do spożycia. Mówimy tu o tłuszczach nienasyconych, kwasach tłuszczowych Omega – 3, których źródłem jest między innymi tak lubiany i stosowany w kuchni olej kokosowy.

NuviaGo – dlaczego powinno się uzupełniać niedobory diety batonami proteinowymi

NuviaGo

Na rynku produktów przeznaczonych dla miłośników sportu, w tym również treningów budujących masę mięśniową, już jakiś czas temu pojawiły się batony proteinowe. Pod tym pojęciem rozumiemy baton mający w składzie odpowiednio dobraną dawkę substancji odżywczych, właśnie protein i węglowodanów. Z ich pomocą można więc bardzo szybko uzupełnić ewentualne niedobory, zyskując energię niezbędną do wykonania założonego planu treningowego.

W kwestii zalecanego spożycia batonów takich jak NuviaGo, możemy spotkać się z dwoma opiniami. Jedna mówi, że należy je jeść bezpośrednio przed treningiem, około pół godziny przed jego rozpoczęciem, co pozwoli dostarczyć organizmowi potrzebnej do tego siły i energii. Część profesjonalnych trenerów zaleca także jedzenie batonów po treningu i zastąpienie nimi posiłku, jaki zawsze wtedy spożywamy. W ten sposób można skutecznie uzupełnić wszystko, co spaliliśmy w wyniku intensywnych ćwiczeń. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby jeść je zarówno przed, jak i po treningu, okazują się też pomocne w skutecznej walce z nadwagą.

ZAMÓW NUVIAGO TERAZ

NuviaGo – w jaki sposób mogą pomóc pozbyć się wszystkich nadprogramowych kilogramów

Podstawą każdego udanego odchudzania jest właściwy sposób odżywiania, dieta odchudzająca, skuteczna, lecz nie powodująca jednocześnie żadnych niedoborów substancji odżywczych. Witaminy i minerały są niezbędne nie tylko do zachowania zdrowia, lecz także do przebiegu procesów spalania tkanki tłuszczowej. Baton NuviaGo to doskonałe, gotowe ich źródło i to w dokładnie dopasowanych ilościach. Każdy jego składnik sprzyja szybkiej utracie wagi, a są to:

Białka

W ilości 20 g na jeden baton, bez których nie mamy co marzyć o zgubieniu choćby kilku kilogramów z naszej nadwagi. Podstawowym zadaniem białka w diecie odchudzającej jest doprowadzenie do ujemnego bilansu energetycznego i zwiększenie tempa przemiany materii, a metabolizm, przyspieszony nawet o 25 procent, pozwala efektywniej pozbyć się kalorii i spalić największą ilość komórek tłuszczu. Jest to możliwe także dzięki temu, że białko intensyfikuje procesy termogenezy poposiłkowej, ułatwiając w ten sposób trawienie nawet najcięższych posiłków.

Węglowodany

Występujące w NuviaGo w wielu postaciach i różnych ilościach w zależności od rodzaju. Znajdziemy tu między innymi:

 • cukry w ilości 1,6 g na baton;
 • skrobię, której w jednym batonie jest 1,9 g;
 • poliole, będące substytutem cukru, mające niższy niż one indeks glikemiczny oraz mniejszą kaloryczność, a w batonie jest ich 15,4 g.

Jak widać, jeden baton zawiera tylko 18,9 g węglowodanów, można więc o nim śmiało powiedzieć, że charakteryzuje się niską zawartością cukru. Jego jedzenie nie grozi gwałtownym przyrostem wagi, którą zawsze uda się utrzymać na prawidłowym poziomie, zgodnym z obliczonym BMI. Jednocześnie ilość węglowodanów jest tak dobrana, aby dostarczać energię, dzięki której będzie można wykonać wszystkie ćwiczenia i już niedługo cieszyć się pięknie zarysowaną muskulaturą. Miłośnicy słodkiego dostają możliwość zaspokojenia swojego apetytu bez ryzyka przybrania na wadze.

Błonnik pokarmowy

Kolejna podstawa prawidłowego trawienia i co za tym idzie, także odchudzania. Znaczenia błonnika pokarmowego w diecie nie można lekceważyć i dlatego trzeba dostarczać go albo z pożywieniem, albo w postaci batonów NuviaGo. Jego zawartość sprawia, że są niskokaloryczne, a działanie sprowadza się do:

 • regulacji wszystkich procesów trawiennych;
 • zapobiegania wchłanianiu zbyt dużych ilości cukrów oraz tłuszczów;
 • zapewnienia długotrwałego uczucia sytości, dzięki czemu uda się ograniczyć podjadanie pomiędzy wyznaczonymi godzinami posiłków;
 • zahamowaniu trudnego do opanowania apetytu, następnej przeszkody na drodze do szczupłej sylwetki.

NuviaGo – wszechstronne działanie i liczne zalety podkreślane także przez specjalistów

Batony proteinowe, takie jak NuviaGo, na stałe zagościły w diecie sportowców, osób chcących schudnąć i miłośników ogólnie pojętego zdrowego stylu życia. Ich użycie propagują gwiazdy z pierwszych stron gazet, celebryci oraz specjaliści od treningów na masę i odchudzania. Zdecydowanie pozytywnym opiniom, jakie wystawiają temu produktowi o smaku śmietankowego ciasteczka pokrytego prawdziwą mleczną czekoladą, można zaufać, a najważniejsze zalety tej smacznej przekąski to:

 • dostępność zawsze kiedy jest potrzebna, bez problemu zmieści się w kieszeni, plecaku czy torebce;
 • więcej energii przed treningiem, potrzebnej nie tylko do ćwiczeń, ale i wykonywania większości zadań dnia codziennego;
 • potreningowa dawka białka, wzmacniająca mięśnie.
NuviaGo

ZAMÓW NUVIAGO TERAZ

Kupno batonów NuviaGo zajmie tylko chwilę i wystarczy w tym celu odwiedzić stronę internetową producenta. Oferuje on swój produkt w dwóch atrakcyjnych cenowo opcjach.

Zobacz także:
Keto Actives – dzięki zjawisku ketozy zgubisz wszystkie zbędne kilogramy
Fast Burn Extreme – sprawdzamy skuteczność tego reduktora tkanki tłuszczowej! Czy warto go kupić?
BurnBooster – odchudzanie i spalanie tłuszczu na najwyższym poziomie
Bulk Extreme – rozbuduj swoją tkankę mięśniową i zyskaj sylwetkę gladiatora
Buff Skill – napój podwyższający pamięć i koncentrację

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.