Nicorette Spray – opinie, działanie, cena, skutki uboczne – nowy „pomocnik” w rzucaniu palenia od słynnej marki

Nicorette proponuje osobom walczącym z nałogiem nikotynowym nowy preparat. Jest to spray do rozpylania w jamie ustnej, którego zadaniem jest tłumienie nagłej chęci zapalenia papierosa. Jak działa Nicorette Spray, ile kosztuje, czy wywołuje jakieś skutki uboczne oraz czy naprawdę pomaga rzucić palenie?

Jak działa Nicorette Spray?

Nicorette Spray

Nicorette Spray to kolejny preparat w palecie produktów pomocnych w rzucaniu palenia. Jest łatwy w użyciu i pozwala szybko pozbyć się chęci sięgnięcia po papierosa.

Aby odczuć efekt jego działania wystarczy rozpylić jedną dawkę w okolicach języka i dziąseł (w tym momencie nie wdychamy powietrza, aby środek nie przedostał się do dróg oddechowych).

Podstawowym składnikiem aerozolu jest nikotyna, toteż bezpośrednio po aplikacji preparatu, nasz organizm otrzymuje to, od czego jest uzależniony i w ten sposób przestaje domagać się papierosa. Przynajmniej powinien.

Problem w tym, czy zawarta w Nicorette Spray dawka nikotyny jest dla nałogowca wystarczająca oraz czy przypadkiem ten sposób oszukiwania organizmu nie jest zawodny. Każdy palacz czerpie bowiem przyjemność z samego palenia, a tego już Nicorette Spray nie jest w stanie zapewnić. Pojawia się więc pytanie, czy rzucanie palenia nie lepiej jest zacząć od całkowitego wyzbycia się nikotyny z organizmu. Kiedy cały czas krąży ona po naszym organizmie, ciężko jest przestać sięgać po najlepsze w oczach każdego palacza jej źródło, czyli papierosa.

Nicorette Spray – warto czy nie warto?

Z pewnością warto spróbować każdego środka, który może nam pomóc wyjść z uzależnienia. Nicorette Spray jest jednym z nich. Być może jego forma i działanie akurat nas przekonają i preparat okaże się skuteczną drogą do rzucenia palenia albo przynajmniej ograniczenia ilości wypalanych papierosów. Aerozol na pewno okaże się przydatny w sytuacjach, gdy nagle dopada nas „wilczy apetyt na dymka”. Szybkie rozpylenie dawki nikotyny w jamie ustnej może przynieść nam wtedy czasową ulgę. Czy jednak preparat jest w stanie każdorazowo zgasić w nas chęć na papierosa? Tu bywa różnie, o czym chociażby przekonują internetowe opinie o Nicorette Spray.

Nicorette Spray – opinie

Każdy palacz jest inny i inaczej reaguje na poszczególne preparaty na rzucenie palenia. Stąd też tak rozbieżne opinie o Nicorette Spray. Według wielu komentarzy, preparat ten pomaga tylko ograniczyć ilość wypalanych papierosów, a nie całkowicie zerwać z nałogiem. Z drugiej strony można spotkać się także z opiniami, że spray sprawdził się bardzo dobrze – pomógł stopniowo zmniejszać ilość papierosów, by w końcu wyeliminować je w ogóle. Niestety są też negatywne opinie o Nicorette Spray. Niektóre osoby są zdania, iż preparat nic nie daje, inne, że działa zbyt słabo, jeszcze inne znowu, że łatwo go przedawkować i że jest zbyt mocny – wywołuje dyskomfort w jamie ustnej i złe samopoczucie.

Nicorette Spray – skutki uboczne

Preparaty z nikotyną niestety mają to do siebie, że mogą wywoływać szereg nieprzyjemnych skutków ubocznych. Warto więc ściśle trzymać się zalecanych dawek (w przypadku Nicorette Spray są to maks. 4 dawki na godzinę), a w razie zaobserwowania działań niepożądanych, odstawić środek.

Skutki uboczne, które mogą wystąpić po Nicorette Spray to: bóle i zawroty głowy, dyskomfort w klatce piersiowej lub jamie brzusznej, nudności, niestrawność, zaburzenia rytmu serca, rozdrażnienie, niepokój, czkawka, kichanie, kaszel, bóle gardła, pieczenie i opuchnięcia w jamie ustnej, suchość w ustach lub nadmierna produkcja śliny.

Nicorette Spray – cena

Nicorette Spray kupimy za cenę oscylującą w okolicach 40 zł. W jednym opakowaniu mieści się 150 dawek preparatu, przy czym średnio wystarcza ono na kilka dni (w zależności od indywidualnego zużycia). Koszt nie jest wygórowany, szczególnie porównując go z kwotami, jakie częstokroć wydajemy na papierosy.

Szukasz skutecznego sposobu na rzucenie palenia, bez nikotyny i skutków ubocznych? Polecam Nicorix!

Zobacz także:
Matcha Extreme – naturalny suplement diety pozwalający schudnąć szybko i bezpiecznie
Keto Probiotix – dzięki zjawisku ketozy zgubisz wszystkie zbędne kilogramy
Nootronin – suplement diety wspomagający funkcjonowanie mózgu
Nicosadio – plastry, dzięki którym skończysz z paleniem papierosów
Keto Coffee Premium – suplement diety wspierający odchudzanie z siłą ketozy

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.