Maxigra Go – działanie i skuteczność tabletek poprawiających jakość erekcji

Wielu mężczyznom, zwłaszcza tym prowadzącym aktywne życie seksualne, nawet nie przychodzi do głowy myśl, że kiedykolwiek mogą ich spotkać problemy z osiągnięciem pełnej i mocnej erekcji. Dlatego, kiedy taka sytuacja jednak się zdarzy, kończy się to momentalnie paniką i potwornym uczuciem wstydu, że nie udało się stanąć na wysokości zadania. Niestety, trzeba się z tym liczyć i to niezależnie ile mamy lat, a przyczyn tego jest naprawdę wiele, dlatego ważna jest właściwa profilaktyka mogąca temu zapobiec. Mówimy tu nie tylko o odpowiednim trybie życia, w miarę możliwości pozbawionym stresu, zdrowej diecie czy dużej aktywności fizycznej, lecz również o zabezpieczeniu w postaci preparatów mogących szybko przywrócić pełną sprawność. Jednym z nich, szeroko reklamowanym zamiennikiem popularnej Viagry, jest Maxigra Go, oparta na tym samym czynniku aktywnym, którym jest sildenafil. Równie istotne jest zdiagnozowanie przyczyny takiego stanu rzeczy, warunkującego czy stosowany lek okaże się skuteczny.

Zaburzenia erekcji – w żadnym przypadku nie wolno ich lekceważyć

Istnieje prosta zasada mówiąca, że udane życie intymne to pełnia zdrowia psychicznego i jest w tym wiele prawdy. Normalne, niczym niezakłócone współżycie seksualne pozwala np. w pełni zrelaksować się po długim i ciężkim dniu, sprzyjając również budowaniu prawidłowych relacji uczuciowych między partnerami. Każde zaburzenie wzwodu zakłóca ten proces, wpływając niekiedy wręcz destrukcyjnie na stan psychiki zwłaszcza mężczyzny, wzbudzając w nim poczucie winy mogące doprowadzić nawet do poważnej depresji. Przyczyn niemożności uzyskania wzwodu jest mnóstwo, pozwolimy więc sobie wymienić tylko najważniejsze z nich, takie jak:

 • życie w ciągłym stresie, będącym głównym winowajcą wielu zaburzeń naszej psychiki, odbijającym się też na sprawności fizycznej;
 • przemęczenie;
 • inne choroby, często nierozpoznane, zwłaszcza układu krwionośnego, a wpływ na erekcję ma także cukrzyca;
 • problemy psychiczne ciągnące się od dzieciństwa.

Wszystko to często kumuluje się i taka spotęgowana, nierozładowana frustracja kończy się niepowodzeniem w łóżku, dlatego wielu specjalistów zaleca stosowanie właśnie Maxigra Go, niosącego pomoc w przysłowiowych sytuacjach awaryjnych.

Maxigra Go – skład tabletek

Maxigra Go

Jak już wspomnieliśmy, Maxigra Go jest porównywana do najbardziej znanego leku na zaburzenia męskiej erekcji, czyli Viagry. Porównanie to jest jak najbardziej uzasadnione, w obu bowiem spotkamy taki sam czynnik aktywny, sildenafil, substancję umożliwiającą szybkie osiągnięcie erekcji i utrzymanie jej przez cały czas trwania stosunku. Charakteryzuje się ona wielokrotnie potwierdzoną skutecznością, będąc organicznym związkiem chemicznym, znanym stosunkowo od niedawna, opatentowanym dopiero w 1993 roku. Od tego momentu zaczęła się jego światowa kariera, trwająca do dziś i znalazł się on w składzie wielu leków na potencję, w tym oczywiści i w Maxigra Go, gdzie występuje w najbardziej popularnej dawce 25 mg.

Maxigra Go – działanie i dawkowanie

Skuteczność Maxigra Go potwierdzają zarówno pacjencji, jak i liczni specjaliści polecający ten lek swoim pacjentom. Jego działanie jest ściśle związane ze sposobem oddziaływania sildenafilu na męski organizm i sprzyja osiągnięciu wyjątkowo mocnej erekcji w wyniku poprawy przepływu krwi w członku. Wpływa na zwiększone wydzielanie tlenku azotu, dzięki czemu rozkurczają się naczynia krwionośne, a do ciał jamistych prącia napływa większa ilość krwi.

Lek jest przeznaczony do użycia wyłącznie przez osoby powyżej 18 roku życia, dostępny w postaci tabletek do rozgryzania i żucia. Podobnie jak inne środki oparte na sidenafilu zażywa się go około godziny przed stosunkiem, ponieważ po tym czasie substancja aktywna wykazuje swoją najwyższą wydajność. Maxigra Go można zastosować tylko raz na dobę i stanowczo nie należy przekraczać tej dawki, co może spowodować dosyć nieprzyjemne, a nawet groźne skutki uboczne.

Maxigra Go – możliwe skutki uboczne i opinie pacjentów

Maksymalna dzienna dawka sildenafilu to 100 mg, jednak większość specjalistów zaleca stosowanie mniejszych, właśnie 25 mg. Używając tych tabletek, musimy jednak liczyć się z pewnymi następstwami i zdecydowanie nie jest zalecany przy:

 • nadciśnieniu tętniczym i innych chorobach układu krążenia;
 • zaburzeniach pracy wątroby;
 • stanach po przebytym zawale serca lub udarze mózgu;
 • przyjmowaniu leków takich jak nitrogliceryna;
 • chorobie wrzodowej, hemofilii, białaczce;
 • fizycznych wadach członka np. jego deformacji.

Dodatkowo jest to środek przyjmowany doraźnie, bezpośrednio przed współżyciem, czyli tylko likwidujący chwilowe zaburzenia erekcji, a nie leczący jej przyczynę. Nie negujemy oczywiście jego wysokiej skuteczności, co potwierdzają również opinie, jakimi się cieszy. Liczni pacjencji chwalą sobie przede wszystkim prędkość działania Maxigra Go, w mgnieniu oka pozwalającej osiągnąć gotowość do współżycia. Jednak w naszej opinii równie ważne jest dotarcie do przyczyny istniejących zaburzeń i całkowite ich wyeliminowanie, dlatego polecamy zastosowanie innego środka, opartego na naturalnych składnikach, bez tak uciążliwych skutków ubocznych.

Eron Plus – suplement nowej generacji

eron plus

Jest to Eron Plus, nowoczesny i całkowicie bezpieczny w użyciu suplement, nowe rozwiązanie w leczeniu zaburzeń męskiej potencji, charakteryzujący się kompleksowym, wielopłaszczyznowym działaniem. Decyduje o tym skład, w którym znajdziemy głównie wyciągi roślinne i inne naturalne substancje, spośród których najważniejsze to:

 • Tribulus Terrestris, znany u nas pod nazwą buzdyganek naziemny, podnoszący poziom testosteronu;
 • korzeń Maca, bogate źródło l – argininy, dostarczający energii niezbędnej do wysiłku, zwiększający wytrzymałość, poprawiający jakość nasienia i gwarantujący silny i długotrwały wzwód;
 • żeń-szeń koreański, wpływający na lepsze ukrwienie penisa, regulujący dopływ krwi;
 • witaminy: B6 i E oraz duża ilość cynku, minerału szczególnie ważnego dla zachowania pełnej sprawności seksualnej w każdym wieku.

Eron Plus, podobnie jak większość preparatów wpływających na potencję, jest również przeznaczony dla osób pełnoletnich, a tak dobrany skład to gwarancja pozbycia się większości męskich problemów.

Eron Plus – działanie i kupno suplementu

Odzyskanie radości płynącej z normalnego i niczym niezakłóconego współżycia, wreszcie stało się możliwe. Eron Plus jest dostępny w postaci zestawu dwóch tabletek, Eron Plus branej dwa razy dziennie, rano i w porze obiadowej oraz Eron Plus Before, zażywanej bezpośrednio przed stosunkiem. Takie zestawienie daje rezultaty, jakich nie zapewni żaden inny preparat i przy regularnym stosowaniu możemy być pewni wyeliminowania dotychczasowych kłopotów z erekcją, większej ochoty na współżycie, szybkiego podniecenia i intensywniejszych doznań płynących z seksu. Najważniejsze jest jednak to, że efekty przeprowadzonej kuracji są trwałe, nawet po odstawieniu preparatu.

Można go kupić bezpośrednio od producenta, zajmującego się również dystrybucją, a zamówienie na dowolną ilość zestawów Eron Plus i Eron Plus Before składa się poprzez stronę internetową. Koszt jednego to 189 zł, ale warto też sprawdzić aktualne promocje cenowe, pozwalające kupić pakiety zbiorcze w niższej, promocyjnej cenie.

eron plus
Zobacz także:
Matcha Extreme – naturalny suplement diety pozwalający schudnąć szybko i bezpiecznie
Keto Probiotix – dzięki zjawisku ketozy zgubisz wszystkie zbędne kilogramy
Nootronin – suplement diety wspomagający funkcjonowanie mózgu
Nicosadio – plastry, dzięki którym skończysz z paleniem papierosów
Keto Coffee Premium – suplement diety wspierający odchudzanie z siłą ketozy

5 thoughts on “Maxigra Go – działanie i skuteczność tabletek poprawiających jakość erekcji”

 1. Brałem to i nie powiem, żeby nie działało, mały odpalał na zawołanie po tej godzinie ale co z tego jak mogłem tylko przez krótki czas. Na drugi dzień znów trzeba było brać tabletkę a to już nie jest takie komfortowe. Jak zaczęły się problemy z ciśnieniem to od razu musiałem odstawić. Ten Eron możecie polecić czy sobie odpuścić?

 2. Do Big_Lake 44: ja kupiłem i się nie rozczarowałem. Wszystkie środki z sildenafilem wyrzuciłem już dawno, bo chcę leczyć przyczynę a nie skutki. Eron Plus zaczął u mnie działać już po 2 czy 3 tygodniach, a teraz po pół roku mogę powiedzieć, że jestem 100 procentowy macho a moja dziewczyna może to potwierdzić. Żadnych problemów łóżkowych, mogę tyrać cały dzień a wieczorem i tak mam ochotę 🙂

 3. Każdy środek na erekcję ma swoje wady i zalety, a wszystko zależy, jaki jest potrzebny. Jak coś ma pomóc doraźnie bo kłopoty są chwilowe to Maxigra Go jest ok, ale jak zmiany są od dłuższego czasu to Eron Plus będzie lepszy. Może na efekty trzeba poczekać, ale są trwałe i nie ma takiego ryzyka skutków ubocznych a z sercem u mnie nie jest za dobrze.

 4. Gdzieś czytałem że najważniejszy jest tryb życia jaki prowadzimy. Unikanie stresu, zdrowa dieta, dużo ruchu, to wszystko ma naturalnie pomóc w zachowaniu sprawności i przekonałem się że tak jest. Najgorsze jednak jest systematyczne przestrzeganie tych zasad, więc nie mam nic przeciwko małemu wspomaganiu od czasu do czasu. Lepiej wziąć jakąś tabletkę niż się przed laską wstydzić.

 5. Zgadzam się z Panami, my dziewczyny też nie lubimy jak nasi faceci szwankują. Wiem, że przepracowanie, stres czy wiek ma na to wpływ, ale najgorsze to namówić faceta do brania takich leków, uważają to za największą obrazę. Mojego męża na szczęście przekonałam do Eron Plus i wieczory najchętniej spędzamy w domu 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.