Matcha Slim

Matcha Slim — wieloetapowa naturalna walka z nadwagą i otyłością

Tryb życia, jaki prowadzi wiele osób, jest aż tak niewłaściwy i szkodzący zdrowiu, że często kończy się to niekontrolowanym wzrostem masy ciała. Towarzyszy temu jednoczesny rozwój licznych chorób, spośród których całkiem sporo jest przyczyną nadwagi i otyłości. One same również stanowią zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia i zalicza się je do najpoważniejszych chorób społecznych. Wzrost wagi obserwujemy co roku u milionów ludzi na całym świecie, lecz tylko niektórzy decydują się z tym walczyć. Znaleźć właściwą dietę odchudzającą nie jest trudno, ale warto ją dodatkowo wspomóc skutecznym suplementem diety. Polecanym przez dietetyków jest Matcha Slim, stuprocentowo naturalny, radzący sobie z większością przyczyn nadwagi, oparty na najlepszym gatunku zielonej herbaty.

Kiedy i dlaczego zaczynamy przybierać na wadze

Matcha

Nadwaga i otyłość to nie tylko zjawiska natury czysto estetycznej, wpływające negatywnie na nasz wygląd. Oczywiście zgadzamy się, że odkładające się pod skórą fałdy tłuszczu wyglądają mało estetycznie, lecz większe spustoszenie czynią wewnątrz organizmu. Schorzeń wywołanych rosnącą wagą i ilością tkanki tłuszczowej jest mnóstwo, warto więc poznać przyczyny tego wzrostu. Lekarze i dietetycy zwracają szczególną uwagę przede wszystkim na takie czynniki temu sprzyjające jak:

 • nasze własne zaniedbania w kwestii prawidłowego żywienia. Zapominamy o właściwym zbilansowaniu każdego posiłku, zadbanie o to, aby znalazła się w nim odpowiednia ilość składników odżywczych. Ich braki praktycznie od razu odbijają się na narastających problemach z trawieniem i przemianą materii. Zaburzony metabolizm oznacza jednocześnie kłopoty z prawidłowym spalaniem tłuszczu i kalorii. Pamiętajmy więc o dostarczaniu witamin i minerałów, a wiele niezbędnych znajduje się w składzie Matcha Slim;
 • brak ruchu, siedzący tryb życia, kolejne przyczyny otyłości, na które nieustannie wskazują lekarze różnych specjalności. Prawda jest taka, że brak aktywności powoli nas zabija, a związana z tym otyłość prowadzi do chorób serca i układu krążenia, zawału, udaru, czy miażdżycy. Te kilkanaście czy kilkadziesiąt kilogramów więcej odbija się też na zdrowiu i sprawności stawów stopniowo ulegających zwyrodnieniom. Często brakuje nam nie tylko chęci, aby wreszcie wstać z fotela, ale i potrzebnej do tego energii. Zmęczeni po ciężkim dniu pracy potrzebujemy jej dodatkowego zastrzyku, aby móc pospacerować, wykonać zaplanowane ćwiczenia crossfit czy popływać na basenie. Takiej energii na pewno dostarczy nam główny składnik tego suplementu, czyli zielona herbata;
 • choroby powodujące otyłość, a najgorsze jest to, że w wielu przypadkach przez dłuższy czas pozostają one niewykryte. Dzieje się tak, mimo że dają wyraźne objawy, nadwaga rośnie, a my nie wiedząc, że są wynikiem rozwijających się stanów chorobowych, najczęściej je lekceważymy. Musimy się także liczyć z tym, że nasze tycie może mieć podłoże genetyczne, a skłonności do niego odziedziczyliśmy po jednym, albo obydwojgu rodzicach.

Matcha Slim – zdrowotna i odchudzająca siła zielonej herbaty

Matcha Slim

Matcha Slim to suplement diety w postaci proszku do sporządzania pożywnego, odchudzającego napoju o charakterystycznym intensywnym zielonym kolorze. Za ten odcień odpowiada jego najważniejszy składnik, jakim jest japońska zielona herbata, odmiany noszącej właśnie nazwę Matcha. Ten tradycyjnie pity napój przyciąga miłośników herbaty nie tylko swoim egzotycznym smakiem i kolorem, lecz przede wszystkim unikalnymi właściwościami leczniczymi. Właśnie dlatego uznaje się ją z wyjątkowo cenny gatunek, który w medycynie naturalnej Dalekiego Wschodu znajduje swoje zastosowanie już od XIII wieku. Popularność w świecie zachodnim zyskała o wiele później, na przełomie XX i XXI wieku, stając się między innymi składnikiem suplementu Matcha Slim. Za prozdrowotne działanie odpowiada tu to, co wchodzi w skład samej zielonej herbaty, a są to przede wszystkim:

Duże ilości antyoksydantów

Pod tym pojęciem, naprzemiennie używanym z nazwą przeciwutleniaczy, mamy na myśli związki chemiczne występujące w ludzkim organizmie, których zadaniem jest usuwanie z niego wolnych rodników, czyli niebezpiecznych reaktywnych form tlenu. Stanowią one poważne zagrożenie dla zdrowia, wynikające między innymi z ich specyficznej budowy. Złożone z atomów tlenu i jednego niesparowanego elektronu, mają zdolność przyłączania się do innych cząsteczek i powodowania uszkodzeń komórek, a nawet ich całkowitego zniszczenia. Zdarzają się sytuacje, kiedy w organizmie powstaje zbyt dużo wolnych rodników, mówimy wtedy o tzw. stresie oksydacyjnym i należy natychmiast zadbać o dostarczenie odpowiednich ilości antyoksydantów, najlepiej w postaci napoju Matcha Slim. Antyoksydanty mają także istotny wpływ na szybką utratę wagi, przeciwdziałają również nadmiernemu wzrostowi i odkładaniu się komórek tłuszczowych, ułatwiając jednocześnie ich efektywne spalanie.

Zobacz nasz ranking spalaczy tłuszczu

Katechiny, kolejna odmiana przeciwutleniaczy

Kolejny istotny składnik zielonej herbaty i jednocześnie następny przeciwutleniacz, a w herbacie Matcha znajdziemy najsilniejszą w działaniu odmianę, nazywaną w skrócie EGCG. Jej zadaniem jest między innymi powstrzymywanie naturalnych procesów starzenia się komórek naszego organizmu. EGCG skutecznie przeciwdziała wszystkim negatywnym efektom stresu oksydacyjnego, charakteryzuje się również działaniem:

 • przeciwzapalnym oraz antybakteryjnym, pomagającym zwalczać różnego rodzaju infekcje zagrażające naszemu zdrowiu;
 • przeciwzakrzepowym, zapobiegającym ryzyku miażdżycy i niebezpiecznych zatorów żylnych;
 • wspomagającym szybkie spalanie nadmiaru tkanki tłuszczowej i co za tym idzie, cały proces odchudzania
 • obniżającym zbyt wysoki poziom cholesterolu LDL we krwi;
 • chroniącym skórę przed negatywnym oddziaływaniem promieniowania UV przy nadmiernej jej ekspozycji na słońce;
 • przeciwnowotworowym, chroniącym przed rozwojem raka, także układu pokarmowego.

ZAMÓW MATCHA SLIM TERAZ

L-teanina i tauryna, aminokwasy niezbędne dla zdrowia

W zielonej herbacie, a więc automatycznie również w Matcha Slim, znajdziemy też L-teaninę, aminokwas i neuroprzekaźnik pobudzający fale alfa w naszym mózgu, mający w ten sposób wpływ na jakość naszego odpoczynku. Łagodzi wszystkie stany napięcia nerwowego, w tym i silny stres, sprawia, że czujemy się spokojniejsi i w pełni zrelaksowani, przede wszystkim dzięki podniesieniu do właściwego poziomu ilości serotoniny oraz dopaminy, dwóch odpowiedzialnych za to hormonów. L-teanina dostarcza także duże dawki energii, bez której nie ma mowy zwiększeniu swojej codziennej porcji aktywności fizycznej. Wzmacnia jednocześnie wytrzymałość, dzięki czemu jesteśmy w stanie funkcjonować cały dzień pracy bez objawów zmęczenia, a po południu jeszcze pojeździć na rowerze czy pobiegać w parku. Możemy liczyć na zwiększoną naturalną odporność organizmu, co z pewnością przyda się w miesiącach zimowych, kiedy łatwiej o przeziębienie lub grypę. Ma także sporo do zaoferowania, jeśli chodzi o odchudzanie, przyspiesza metabolizm aż 8 – 10 razy, dzięki czemu pozbywamy się tłuszczu w tempie, o jakim wcześniej mogliśmy tylko pomarzyć. Duży wpływ na spadek wagi mają właściwości oczyszczające tego aminokwasu, pozwalające pozbyć się zakłócających ten proces toksyn i pozostałych zbędnych produktów przemiany materii. Równie ważna jest zawartość tauryny, także aminokwasu, a dostarczanie jego odpowiednio dobranych dawek skutkuje następująco:

 • aktywnym udziałem w metabolizmie lipidów, ich wydajniejszym spalaniu i zapobieganiu odkładaniu się w przyszłości;
 • zahamowaniem apetytu, a podjadanie pomiędzy posiłkami to jedna z przyczyn nadwagi lub otyłości wskazywana przez lekarzy;
 • usunięciem nadmiaru wody z organizmu, zlikwidowaniem uczucia ciągłego obrzmienia i poprawą stanu skóry niezagrożonej cellulitem;
 • większą ilością energii, siły i wytrzymałości.

Wyciąg z kwasu cytrynowego

Jest to następny związek naturalnie występujący w organizmie człowieka, którego zadaniem jest usprawnienie procesu dostarczania składników odżywczych, takich jak witamina c, witamina D czy najważniejsza, B12. Dzięki obecności kwasu cytrynowego zyskują one większą stabilność, a organizm przyswaja je bez najmniejszych problemów. Wiele z nich jest też istotne w kuracji odchudzającej, zwłaszcza takie właściwości tego kwasu jak:

 • pomoc w usuwaniu wody i toksyn;
 • przyspieszenie metabolizmu;
 • usprawnienie pracy jelit oraz pozostałych części układu pokarmowego;
 • poprawa funkcjonowania układu immunologicznego.

Matcha Slim – najskuteczniejsze odchudzanie i wielopłaszczyznowy pozytywny wpływ na zdrowie

Matcha Slim

Zaletom regularnego picia zielonej herbaty nie da się zaprzeczyć, nie dziwi więc fakt, że producent zastosował ją jako główny czynnik aktywny Matcha Slim. Gwarantuje to wyjątkowo szybkie, wydajne odchudzanie i pozbycie się w stosunkowo krótkim czasie całej zbędnej tkanki tłuszczowej. Zdrowy i jednocześnie dietetyczny napój jest chwalony przez ludzi z całego świata, zarówno przez osoby, którym w końcu udało się schudnąć, jak i specjalistów od odchudzania. Opinie, jakimi dzielą się na forach dyskusyjnych, pokazują Matcha Slim w zdecydowanie pozytywnym świetle, a najczęściej podkreślane są jego takie zalety, jak:

 • szybkość działania;
 • poprawa ogólnego stanu zdrowia;
 • efektywność, podkręcenie metabolizmu od 8 do nawet 10 razy;
 • pełne wspomaganie odchudzania na każdym etapie prowadzonej kuracji, utrata wagi bez efektu jojo;
 • codzienna dawka energii wystarczająca na cały dzień aktywności;
 • zdecydowanie lepsze samopoczucie psychiczne wynikające między innymi z braków problemów ze snem, a ewentualna bezsenność jest tylko przykrym wspomnieniem;
 • niski, bezpieczny poziom cholesterolu, a więc mniejsze ryzyko wymienionych wyżej chorób serca;
 • wydajne spalanie tłuszczu dzięki intensyfikacji procesów do tego prowadzących;
 • poprawa zdrowia i wyglądu skóry, wygładzenie nierówności i przywrócenie jędrności.

Jeśli chcecie schudnąć, korzystając z licznych właściwości zielonej herbaty, to możecie złożyć zamówienie na Matcha Slim poprzez stronę internetową producenta. Koszt jednego opakowania to tylko 159 zł, a do zakupu wystarczy jedynie wypełnić formularz zamówienia i poczekać na telefon od konsultanta firmy. Z nim ustalicie, ile opakowań chcecie kupić oraz wszystkie pozostałe szczegóły niezbędne do sfinalizowania transakcji.

ZAMÓW MATCHA SLIM TERAZ

Zobacz także:
Matcha Extreme – naturalny suplement diety pozwalający schudnąć szybko i bezpiecznie
Keto Probiotix – dzięki zjawisku ketozy zgubisz wszystkie zbędne kilogramy
Nootronin – suplement diety wspomagający funkcjonowanie mózgu
Nicosadio – plastry, dzięki którym skończysz z paleniem papierosów
Keto Coffee Premium – suplement diety wspierający odchudzanie z siłą ketozy

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.