Kyöko Uno

Kyöko Uno — aparat usuwający haluksy w ciągu 30 dni

Wiele osób, przede wszystkim kobiet, narzeka na poważne schorzenie występujące w obrębie stóp polegające na powstaniu w tym miejscu bolesnych zwyrodnień umiejscowionych tuż obok dużego palca, nazywanych haluksami. Ta widoczna i niestety również bolesna deformacja może, przy niepodjęciu właściwego leczenia, zacząć nawet sprawiać poważne problemy z chodzeniem, a nawet bóle pleców. Jeśli więc tylko zauważymy charakterystyczne zgrubienie, taką narośl na swojej stopie, czas zacząć działać, a pomóc może specjalny aparat korygujący Kyöko Uno, szybko usuwający powstałe zmiany zwyrodnieniowe.

Haluksy – objawy i przyczyny powstania tej choroby

haluksy

Haluksy, czyli zwyrodnienia w obrębie dużego palca stopy, nazywane również paluchem koślawym w stopie (Haluks vagus), to choroba, na którą co roku zapada coraz więcej osób. Jej aż nadto widocznym objawem jest charakterystyczne wygięcie dużego palca w kierunku pozostałych, z jednoczesną deformacją kości śródstopia. Dochodzi do tego jeszcze zniekształcenie stawu środstopno-paliczkowego, rozwija się też w tym miejscu stan zapalny, a wszystko to stopniowo powoduje nie tylko problemy z poruszaniem się, ale i trudny do wytrzymania ból. Nieleczone w żaden sposób haluksy prowadzą do rozwoju innych, groźniejszych chorób, łącznie z deformacją pozostałych palców i całej stopy. Przyczyn ich powstania jest wiele, a jedną z podstawowych jest noszenie niewłaściwie dopasowanego obuwia, powodującego właśnie zniekształcenia stopy.

Co ciekawe, choroba ta częściej dotyka kobiet, z których większość jest niestety miłośniczkami noszenia butów na wysokim obcasie. Odpowiadają one za automatyczne niewłaściwe ułożenie stopy przy chodzeniu, kiedy to większa część ciężaru ciała przenoszona jest na palce nieprzystosowane do znoszenia aż takich dużych obciążeń. Duży palec ulega znacznemu odkształceniu, ustawiając się nieustannie w niewłaściwej pozycji, co pogłębia często jeszcze niewłaściwy kształt przedniej części buta, zazwyczaj zbyt wąskiej, ściskającej palce. Niewłaściwie dobrane obuwie to jednak niejedyna przyczyna powstania haluksów, które mogą być również powodowane przez:

 • płaskostopie;
 • czynniki genetyczne, badania wykazały, że są chorobą dziedziczną i to w znacznej liczbie przypadków;
 • inne schorzenia rozwijające się w obrębie stopy, takie jak np. przykurcz ścięgna Achillesa;
 • wielogodzinne codzienne przebywanie w pozycji stojącej powodujące nadmierne obciążenie stóp;
 • nadwagę i otyłość, tak samo obciążające stopy;
 • fizyczne urazy;
 • wyczynowe uprawianie sportu, powodujące liczne kontuzje dotyczące również palców stóp i kości śródstopia, a nawet choroby i zwyrodnienia stawów.

Niezależnie od przyczyny powstania haluksów, najważniejsze jest prawidłowe rozpoznanie choroby i natychmiastowe wdrożenie właściwie dobranego leczenia, a stosowane metody ich pozbycia się są różne, łącznie z ostateczną, czyli usunięciem operacyjnym. Haluksy nie są chorobą, którą można w jakikolwiek sposób sobie zlekceważyć, towarzyszący temu ból staje się niekiedy wręcz nie do zniesienia i czasami okazuje się, że zwyrodnienia zaszły już tak daleko, że jedynym wyjściem okazuje się właśnie interwencja chirurga. Dlatego właśnie warto obserwować stan swoich stóp i kiedy tylko zauważymy u siebie pierwsze objawy zespołu palucha koślawego w stopie (Haluks vagus), trzeba natychmiast zastosować Kyöko Uno, nowoczesny i bezpieczny w użyciu aparat korygujący, który poradzi sobie z tym w ciągu zaledwie 30 dni.

Kyöko Uno – dlaczego specjaliści zalecają użycie aparatu korygującego haluksy

aparat korekcyjny Kyöko Uno

Podstawowym zadaniem każdego aparatu korygującego, w tym również Kyöko Uno, jest szybkie złagodzenie wszystkich nieprzyjemnych objawów towarzyszących haluksom i usunięcie, w jak największym stopniu, powstałych zmian zwyrodnieniowych. Kyöko Uno został opracowany w laboratoriach producenta, we współpracy z wieloma specjalistami od leczenia chorób stóp i dzięki temu możemy liczyć na jego wysoką, potwierdzoną skuteczność. Jest ona z pewnością wyższa niż wielu innych, zazwyczaj stosowanych metod, takich jak farmaceutyki, łagodzące jedynie dolegliwości bólowe czy stany zapalne, zabiegi fizjoterapeutyczne, o działaniu podobnym do maści lub kremów, czy aparaty robione z silikonu. Można oczywiście poddać się wspomnianej powyżej operacji, co jeszcze do niedawna było jedyną metodą zalecaną przez specjalistów, którzy obecnie mogą zaproponować swoim pacjentom alternatywne rozwiązanie, użycie aparatu Kyöko Uno. Jest zalecany zarówno dla każdej kobiety, która nie wyobraża sobie chodzenia w butach na płaskiej podeszwie, jak i wszystkim osobom cierpiącym na wspomniane, często spotykane płaskostopie, również przyczynę powstania haluksów.

ZAMÓW KYÖKO UNO TERAZ

Kyöko Uno – na jakiej zasadzie działa

Kyöko Uno

Jeszcze do niedawna większość pacjentów narzekających na zespół palucha koślawego skazana była wyłącznie na bolesną operację i długotrwałą rehabilitację. Odpowiednio wczesne zastosowanie Kyöko Uno pozwala nie tylko tego uniknąć, lecz jest jednocześnie wyjątkowo łagodną metodą pozbycia się tego uciążliwego problemu. Cały proces leczenia odbywa się w wyniku działania nowatorskiej konstrukcji aparatu, opartego na elastycznej szynie dostosowującej się do kształtu stopy i w ten sposób korygującej powstałe na niej zwyrodnienia. Kości śródstopia są zawsze utrzymane we właściwej anatomicznej pozycji, dzięki czemu eliminowana jest jedna z najważniejszych przyczyn powstania choroby. Działanie korektora Kyöko Uno można podsumować w kilku krótkich punktach, a jego regularne używanie daje następujące korzyści:

 • umożliwia powstrzymanie rozwoju haluksów już w początkowym ich stadium, dzięki czemu unikniemy konieczności przeprowadzenia operacji;
 • zapobiega dalszemu rozwojowi zwyrodnień i eliminuje towarzyszący im ból powodowany współistniejącym stanem zapalnym i to nie tylko koślawego palucha, ale nawet stawów;
 • podczas chodzenia stopa, a zwłaszcza duży palec, jest cały czas ustawiana we właściwej pozycji, korygowane są wszystkie dotychczasowe nieprawidłowości występujące podczas jej zginania;
 • jednoczesne ograniczenie rozwoju nie tylko haluksów, ale i płaskostopia.

Stosowanie Kyöko Uno jest proste, wystarczy jedynie nałożyć aparat korygujący na haluks i nosić go przez kilka godzin dziennie. Jego niska waga, zaledwie 23 g, sprawia, że nie przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu, można go zakładać np. na noc, albo chodzić z założonym korektorem w sportowym obuwiu. Ta druga metoda jest bardziej efektywna, ponieważ stopa lepiej koryguje się podczas naturalnego ruchu niż biernego wypoczynku, kiedy to potrafi niestety wracać do poprzedniego, nieprawidłowego ustawienia. Pierwsze efekty prowadzonej w ten sposób kuracji zauważymy już po 24 godzinach, kiedy to palce zaczną wracać do swojego prawidłowej pozycji, a najgroźniejsze objawy haluksów, czyli wspomniany ból i stany zapalne znikają całkowicie po dalszych 10 dniach. Miesiąc później widoczne, nieestetyczne i szpecące stopę zmiany zwyrodnieniowe będą już tylko wspomnieniem, a badania wykazały skuteczność takiego leczenia aż u 98 procent pacjentów.

Kyöko Uno – opinie pacjentów i możliwość kupna aparatu korygującego

Regularne stosowanie Kyöko Uno pozwala pozbyć się haluksów i wszystkich dolegliwości z nimi związanych w rekordowo krótkim czasie, a opinie zadowolonych z jego działania pacjentów w pełni potwierdzają wysoką skuteczność. Na forach dyskusyjnych można znaleźć wiele wypowiedzi chwalących tę nowość w walce z tą uciążliwą chorobą, w większości pisanych przez panie, które dzięki temu aparatowi znów mogą nosić ukochane szpilki:

„Naprawdę nie spodziewałam się, że już w wieku 23 lat będę miała okropne haluksy, bo mojej Mamie zrobiły się dopiero po czterdziestce, ale tak kocham szpilki że nie potrafiłam chodzić w innych butach i noszę je już od początku liceum. Ostatnio dolegliwości zrobiły się tak silne, że musiałam cały czas brać tabletki przeciwbólowe, a haluks na lewej stopie wyglądał tak, jakbym wyrósł mi drugi palec. Operacji bałam się panicznie, dlatego jak tylko zobaczyłam w internecie reklamę Kyöko Uno, to od razu się zdecydowałam i złożyłam zamówienie. Po miesiącu używania potwierdzam że aparat jest skuteczny w stu procentach i już powoli wracam do obcasów, oczywiście na razie niższych niż przedtem” – Ola, 23 lata.

Takich pozytywnych, a czasami wręcz entuzjastycznych opinii można znaleźć więcej, ale już ta jedna w zupełności wystarczy, aby zdecydować się na zakup Kyöko Uno i definitywnie pozbyć się tego bolesnego problemu ze swoich stóp. W tym celu musimy złożyć zamówienie poprzez formularz kontaktowy, który znajdziemy na stronie internetowej producenta aparatu. Wystarczy podać swoje nazwisko oraz numer telefonu i poczekać, aż oddzwoni do nas konsultant, z którym ustalimy dalsze szczegóły wysłania przesyłki.

Kyöko Uno

ZAMÓW KYÖKO UNO TERAZ

Zobacz także:
Keto Actives – dzięki zjawisku ketozy zgubisz wszystkie zbędne kilogramy
Fast Burn Extreme – sprawdzamy skuteczność tego reduktora tkanki tłuszczowej! Czy warto go kupić?
BurnBooster – odchudzanie i spalanie tłuszczu na najwyższym poziomie
Bulk Extreme – rozbuduj swoją tkankę mięśniową i zyskaj sylwetkę gladiatora
Buff Skill – napój podwyższający pamięć i koncentrację

About The Author

6 thoughts on “Kyöko Uno — aparat usuwający haluksy w ciągu 30 dni”

 1. Próbowałam wszystkiego na haluksy, maści, żeli a nawet tabletek, chociaż wiem że to nieskuteczne. Też bałam się operacji dlatego już zaczęłam się godzić z tym, że będę musiała chodzić w płaskich butach. Spotkałam koleżankę która też miała z tym problem a teraz śmiga na szpilkach aż miło i to ona poleciła mi Kyöko Uno, dla mnie bomba, znów biegam w czółenkach na wysokim obcasie.

 2. Może nie działają w ciągu 30 dni bo u mnie cała kuracja trwała około 2 miesięcy, ale są skuteczne. Jak chodziłam w adidasach to zawsze nakładałam korektor i faktycznie po kilku razach już nawet nie czułam że mam go na stopie. W tej chwili wszystkie zwyrodnienia zmniejszyły się o prawie 90 procent a bólu nie czuję już w ogóle, więc polecam z czystym sumieniem.

 3. A ja nie polecam, bo po tym ustrojstwie jeszcze bardziej mnie bolało, a haluksy jak miałem tak mam nadal. Jedyne wyjście jakie widzę z tej sytuacji to jednak operacja bo już prawie nie mogę chodzić.

 4. Henryk, czytałam gdzieś, że skuteczność aparatów korygujących zależy od wielkości haluksów, więc może po prostu miałeś za duże aby zadziałały. Na jednej nodze udało mi się wszystko skorygować dzięki Kyöko Uno, a na drugiej niestety nie odbyło się bez zabiegu, ale teraz dbam o stopy cały czas bo nie mam ochoty przechodzić tego drugi raz. Sama operacja nie była ciężka, ale potem bolało strasznie, więc teraz jak tylko zaczynają mi się robić jakieś widoczne zmiany to od razu zakładam aparat.

 5. Dzięki, o tym nie pomyślałem, a u mnie faktycznie były już tak duże, że może je usunąć tylko chirurg. Potem będę dbał o to żeby nie zrobiły się ponownie.

 6. Rewelacja i nic więcej nie mogę na ich temat powiedzieć 🙂 . Powinna mieć je w domu każda kobieta miłośniczka obcasów, a ja do takich się zaliczam. Nie wyobrażam sobie chodzenia w balerinach, mój facet zresztą też lubi jak mam szpile, więc przy haluksach takie aparaty są niezastąpione. Działa szybko, jak jest założony można chodzić normalnie w butach, ale nie wszystkich 🙁 , cena też przystępna.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.