Happy Smile

Happy Smile – piękny uśmiech z kosmetycznymi implantami zębów

Jedną z rzeczy, która wzbudza naszą natychmiastową sympatię do drugiego człowieka, jest jego szczery, szeroki uśmiech, zwiastujący zazwyczaj duże poczucie humoru i pogodę ducha. Niestety, możemy z przykrością zauważyć, że wiele osób po prostu się nie uśmiecha, nawet w sytuacjach, kiedy jest to wręcz niezbędne, a ich postawa wskazuje, że czują zakłopotanie. Przyczyną tego jest zazwyczaj problem z uzębieniem, a konkretnie jego braki wymagające natychmiastowego uzupełnienia. Utrata zęba, szczególnie kłopotliwa w przypadku tych z przodu, oznacza najczęściej długotrwałe i bolesne leczenie, wstawianie kosztownych implantów lub zamawianie całościowych, równie drogich protez. Na szczęście jest szybsze i tańsze rozwiązanie, z jakiego warto skorzystać, którym są tymczasowe kosmetyczne implanty zębowe Happy Smile.

Jak dbać o zęby, aby nie wypadały

uśmiechnięta kobieta

Zęby mają do spełnienia nie tylko czysto estetyczną funkcję, będąc nieodzownym atrybutem naszej urody. Ich podstawowym, najważniejszym zadaniem jest przecież rozdrabnianie pokarmu, a nasze uzębienie właśnie dlatego wyewoluowało w cztery odrębne, wyspecjalizowane grupy:

 • 4 kły mające za zadanie rozdrabnianie dużych kawałków pożywienia;
 • 8 zębów siecznych, którymi gryziemy;
 • 8 zębów przedtrzonowych, służących do żucia i rozgniatania;
 • 12 zębów trzonowych, w tym i sławetne ósemki nazywane zębami mądrości, także rozdrabniających i miażdżących to, co jemy.

Łącznie więc mamy 32 zęby stałe, wyrastające po utracie w okresie dzieciństwa tzw. mleczaków i powinniśmy dbać o nie przez całe życie, a przestrzeganie podstawowych zasad higieny jamy ustnej musi wręcz stać się naszym nawykiem. Codzienne mycie, używanie właściwie dobranych szczoteczek, wysokiej jakości pasty i płynu do płukania ust, pozwoli uniknąć wielu przypadłości skutkujących wypadaniem zębów, takich jak:

 • choroby dziąseł, powodujące osłabienie tworzącej je tkanki;
 • paradontoza, stan zapalny przyzębia, powodowana przez bakterie odsłaniające stopniowo szyjki zębowe i mogąca spowodować nawet zanik dziąseł;
 • gromadzący się kamień nazębny;
 • próchnica, największy wróg naszego uzębienia, choroba, której najczęściej sami jesteśmy winni, odżywiając się w niewłaściwy sposób, jedząc zbyt dużo słodyczy, szybko prowadzących do demineralizacji, czyli uszkodzenia szkliwa.

Niestety ciągły brak czasu powoduje, że zapominamy o właściwej pielęgnacji zębów, dlatego warto mieć w pogotowiu Happy Smile, ratujący nasz uśmiech przed prawdziwą, wizerunkową katastrofą.

Happy Smile – natychmiastowa pomoc w niskiej cenie

Nie da się ukryć, że wizyta w gabinecie protetycznym nie należy do najtańszych, a koszt wstawienia jednego implantu stomatologicznego może sięgać nawet kilku tysięcy złotych. Niestety, większość tego typu zabiegów nie jest refundowana, dlatego coraz więcej ludzi chcąc nie chcąc godzi się z lukami w swoim uzębieniu. Staje się to przyczyną pogłębiającego się stresu, zamykania się w sobie, niechęci do kontaktów towarzyskich z innymi ludźmi, powodowanych między innymi przez problemy z wyraźnym mówieniem. To właśnie im polecamy Happy Smile, pozwalający w krótkim czasie i to samodzielnie uzupełnić wszystkie braki, bez narażania się na ból oraz wysokie wydatki. Rozwiązanie to może początkowo wydawać się wręcz zaskakujące, lecz nie ma tu żadnego ryzyka, a Happy Smile chwalą również specjaliści, lekarze dentyści, polecający te implanty swoim pacjentom.

ZAMÓW HAPPY SMILE TERAZ

Happy Smile – implanty dokładnie dopasowane

Happy Smile

Sposób wykonania tymczasowych implantów kosmetycznych przy pomocy zestawu Happy Smile jest bardzo prosty i bez większych problemów każdy poradzi sobie z tym samodzielnie, korzystając z dołączonej przez producenta instrukcji. W zestawie znajdziemy specjalne granulki, wykonane ze stuprocentowo bezpiecznego dla zdrowia, nietoksycznego, plastycznego materiału oraz narzędzia, takie, jakie stosują dentyści, niezbędne do uformowania oraz umieszczenia implantu we właściwym miejscu. Przygotowanie implantu zajmie naprawdę niewiele czasu i wystarczy tylko trzymać się ściśle określonej kolejności jego sporządzania:

 1. Do ciepłej, ale nie gorącej wody wsypujemy odmierzoną porcję granulek, co powoduje ich zmięknięcie i nadaje odpowiednią plastyczność ułatwiającą kształtowanie.
 2. Po zmięknięciu granulek formujemy z nich implant pasujący wielkością do luki między zębami, dopasowując jednocześnie jego kształt do pozostałych zębów.
 3. Pozostawiamy go do całkowitego wyschnięcia i stwardnienia, co trwa zaledwie kilka minut.
 4. Jeśli popełnimy jakiś błąd, nie musimy wyrzucać gotowego implantu, wystarczy ponownie włożyć go do ciepłej wody, poczekać aż zmięknie i jeszcze raz nadać mu pożądany kształt.
 5. Gotowy implant zakleszcza się pomiędzy sąsiednimi zębami i to właśnie utrzymuje go we właściwym miejscu.

Jedno opakowanie Happy Smile wystarcza na przygotowanie aż 10 implantów, a produkt jest przeznaczony wyłącznie do stosowania przez osoby dorosłe i niezalecany dla dzieci. Stosując go trzeba pamiętać o zachowaniu kilku ważnych zasad bezpieczeństwa, nie wolno między innymi umieszczać dwu implantów obok siebie, należy zachować ostrożność podczas jedzenia, zwłaszcza przy spożywaniu gorących potraw lub napojów. Implant trzeba również wyjąć na noc, po to, by uniknąć jego przypadkowego połknięcia lub zadławienia się nim.

Happy Smile – zalety podkreślane przez użytkowników i specjalistów

Happy Smile to nowość na polskim rynku, która już zyskała uznanie i dobre opinie, wystawiane nie tylko przez stosujące go osoby, ale i licznych, wspomnianych specjalistów. Spośród wszystkich, praktycznie bezdyskusyjnych zalet, podkreślają między innymi:

 • idealny, promienny uśmiech, wreszcie bez szpecących, nieestetycznych ubytków;
 • stuprocentowe bezpieczeństwo użycia, brak w granulkach jakichkolwiek składników toksycznych mogących spowodować reakcje alergiczne i zagrożenie dla zdrowia;
 • prostota wykonania implantu, jasno i przejrzyście opisana w instrukcji, co ułatwiają też dołączone specjalistyczne narzędzia;
 • brak konieczności stresującej wizyty u dentysty, czego oczywiście nie odradzamy, bo należy regularnie kontrolować swoje zęby, co pozwoli uniknąć problemów opisanych powyżej;
 • cena, o wiele niższa niż koszt wykonania implantów stomatologicznych, a także brak bólu związanego z ich założeniem.

Potwierdzają to opinie zadowolonych klientów, chętnie dzielących się swoimi doświadczeniami z Happy Smile w internecie, piszących w zdecydowanie pozytywnym tonie:

„Lubię jeździć na rowerze, a przy tym sporcie o wypadek nietrudno i niestety przy jednym z upadków wybiłem sobie dwójkę z lewej strony. Jak spojrzałem w lustro, to brała mnie czarna rozpacz, a jeszcze większa, gdy usłyszałem od swojego dentysty, ile będzie mnie kosztowało wstawienie zęba. Ograniczyłem kontakty ze znajomymi do minimum, w pracy też za dużo się nie odzywałem, aż kolega pokazał mi reklamę Happy Smile i okazało się, że sam to stosuje a implant był taki, że nie można go było odróżnić od oryginalnych zębów. Zamówiłem, odebrałem przesyłkę, poćwiczyłem jak to się robi i wreszcie odzyskałem swoją dwójkę. Polecam” – Artur, 43 lata.

Happy Smile – gdzie można go kupić

Jeśli te informacje i opinie przekonały was do użycia Happy Smile, to możecie go kupić bezpośrednio od producenta, a zamówienie złożycie za pośrednictwem jego strony internetowej. Wystarczy tylko wypełnić zamieszczony tam formularz, wybrać odpowiadającą nam formę płatności, z góry lub przy odbiorze przesyłki.

zestaw Happy Smile

ZAMÓW HAPPY SMILE TERAZ

Przesyłka jest realizowana natychmiast po złożeniu zamówienia, Happy Smile przyjeżdża do nas w dyskretnym opakowaniu, a produkt można zamówić również telefonicznie, dzwoniąc pod podany na stronie numer telefonu.

Zobacz także:
Matcha Extreme – naturalny suplement diety pozwalający schudnąć szybko i bezpiecznie
Keto Probiotix – dzięki zjawisku ketozy zgubisz wszystkie zbędne kilogramy
Nootronin – suplement diety wspomagający funkcjonowanie mózgu
Nicosadio – plastry, dzięki którym skończysz z paleniem papierosów
Keto Coffee Premium – suplement diety wspierający odchudzanie z siłą ketozy

About The Author

6 thoughts on “Happy Smile – piękny uśmiech z kosmetycznymi implantami zębów”

 1. Jak przeczytałam recenzję Happy Smile, byłam początkowo zszokowana bo po raz pierwszy usłyszałam o czymś takim. Po namyśle zdecydowałam się jednak zamówić i faktycznie można w prosty i szybki sposób uzupełnić lukę między zębami, bez wydawania kupy kasy i fundowania sobie mega bólu. Trochę to trwało zanim się nauczyłam robić implant, ale teraz mam taką wprawę że nie różni się niczym od sąsiednich zębów i nikt nigdy nie zwrócił mi uwagi że coś jest nie tak z moim uzębieniem ;-).

 2. Mam niezły ubaw, jak słyszę że można samemu sobie zrobić implant z jakiś granulek. Osobiście bym nie zaryzykował wpychania sobie czegoś takiego między zęby i trząść się ze strachu że może wypaść i to połknę. Ludzie kochani, zęba to wstawia się u dentysty albo w profesjonalnej pracowni protetycznej, tam stosują najlepsze i trwałe materiały, można takimi zębami gryźć wszystko i się nie połamią.

 3. Do Gustav_37, nie zgadzam się z tobą, jak nie wstawisz sobie najdroższych porcelanek, to zwykły akryl się połamie. Jako doraźne rozwiązanie Happy Smile jest bardzo dobre, a poza tym musisz wziąć pod uwagę, że nie każdego stać na implant ze sztyftem kosztujący majątek. Dentyści nie robią takich rzeczy na NFZ, tylko wołają kupę kasy, a bez tego to ci nawet zastrzyku przeciwbólowego nie zrobią. Sama tego nie potrzebuję, ale znam osoby które używają i są zadowolone że mają normalny uśmiech i nie muszą się wstydzić braku zębów.

 4. Brak zębów to naprawdę powód do wstydu, a mojej pensji nie starczyłoby nawet na jeden implant. Jak mam za coś zapłacić tylko około stówki to biorę w ciemno i stosuję. Lepiej pobawić się trochę i samemu zrobić sobie zęba niż świecić dziurami i oczami wobec ludzi. Nie twierdzę że zastąpi to prawdziwy implant ale sama nazwa przecież mówi że jest to rozwiązanie kosmetyczne, a jako takie sprawdza się na 100 procent 🙂 i po miesiącu używania polecam. Przy dokładnym dopasowaniu nie ma za dużego ryzyka że wypadnie, nie zdarzyło mi się to nawet przy jedzeniu, chociaż oczywiście trzeba uważać i raczej nie jeść nic twardego.

 5. Emilia_Kraków

  W moim wieku, a że jestem już po 50 problemy z zębami to coś normalnego i mimo dbania o higienę trudno jest ich uniknąć. Kości robią się coraz słabsze, to i zęby mogą zacząć wypadać. Na razie nie potrzebuję całościowej protezy, ale jak zobaczyłam ceny pojedynczych implantów to musiałabym na nie wydać całą emeryturę i jeszcze by nie starczyło, dlatego kupiłam Happy Smile i na te niewielkie ubytki przygotowuję sobie przed wyjściem je sama, a koleżanki dziwią się że w tym wieku mam wszystkie zęby.

 6. Widzę, że jak przy większości takich kontrowersyjnych produktów opinie są zróżnicowane, ale że większość pozytywna, na innych stronach widziałem też, to kupuję. Jakoś trzeba sobie z zębami poradzić, a że rzeczywiście na NFZ na zbyt wiele nie można liczyć, to poeksperymentuję i sam pobawię się w dentystę protetyka 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.