GOAT Stamina

GOAT Stamina – suplement diety stworzony nie tylko dla e-sportowców

Wśród wielu dyscyplin sportu, jakimi można się zainteresować i zacząć uprawiać, coraz większą popularność zyskuje e-sport, czyli rywalizacja między zawodnikami w Internecie, grającymi jednocześnie w tę samą grę komputerową. Ktoś mógłby powiedzieć, że to przecież tylko gry komputerowe, jednakże w ostatnich latach zaczęto organizować profesjonalne turnieje dla graczy, a wielu z nich zyskało status wśród fanów zbliżony do znanych piłkarzy czy tenisistów. Warto pomyśleć o dołączeniu do takiej rywalizacji, lecz wymaga to utrzymania odpowiedniego poziomu koncentracji, uwagi, sprawności umysłowej i prawidłowego widzenia. Może w tym pomóc zastosowanie rewolucyjnego suplementu diety GOAT Stamina, złożonego wyłącznie z naturalnych składników, w postaci proszku do sporządzania energetycznego napoju.

Od czego zależy nasze skupienie i koncentracja?

profesjonalny e-gamer

Wbrew powszechnie panującym opiniom, zostanie zawodowym e-sportowcem nie jest proste i nie wystarczy tu tylko dobrze grać w jedną lub więcej gier komputerowych. Starty w profesjonalnych turniejach wymagają wcześniejszego odpowiedniego przygotowania, także kondycyjnego, co pozwoli bez szwanku wielogodzinne rozrywki. Najważniejsze w tym przypadku jest zachowanie koncentracji i skupienie uwagi, które może być zakłócane przez wiele różnych czynników, którymi są:

Niewłaściwa dieta

Wpływająca niekorzystnie nie tylko na nadwagę czy otyłość, lecz również na pracę mózgu i układu nerwowego, przede wszystkim braki w niej niezbędnych do tego składników odżywczych, które uzupełnimy wraz z GOAT Stamina:

Brak ruchu

Czyli unikanie aktywności fizycznej, zwłaszcza na świeżym powietrzu, pozwalającej odpowiednio dotlenić mózg poprzez poprawę krążenia krwi. Nikt nie każe nam od razu wyczynowo uprawiać tradycyjnego sportu, ale już nawet codzienny godzinny spacer może sprawić prawdziwe cuda.

Brak treningu umysłu

Mało kto wie, że nasz mózg wymaga ćwiczeń, podobnie jak mięśnie, co pozwala przez długie lata cieszyć się pełną sprawnością umysłową, co w przypadku e-sportowców jest wręcz niezbędne. Już sama gra np. w gry strategiczne rozwija wyobraźnię, ale warto też znaleźć sobie inne intelektualne rozrywki, krzyżówki, scrabble czy po prostu czytanie książek.

ZAMÓW GOAT STAMINA TERAZ

GOAT Stamina – jakie składniki decydują o jego skuteczności?

GOAT Stamina

Dla amatorskiego lub zawodowego miłośnika e-sportu równie ważny jest wzrok, który z czasem może ulec osłabieniu w wyniku wielogodzinnego wpatrywania się w ekran monitora. Oczy także wzmocnimy dzięki substancjom aktywnym wchodzącym w skład GOAT Stamina, redukującym jednocześnie uczucie zmęczenia i znużenia. W każdej miarce suplementu zastosowano aż 16 różnych składników, spośród których trzeba wyróżnić:

Cognivia™

Związek będący unikalnym i opatentowanym połączeniem wyciągu z szałwii lekarskiej oraz olejku z szałwii lawendolistnej. Obie te odmiany są pełne korzystnie oddziałujących na organizm substancji odżywczych, witaminy A, witamin z grupy B, witaminy C, karotenu, garbników, flawonoidów oraz cynku, magnezu, potasu, sodu, wapnia i żelaza. Dzięki nim będzie można zachować pełne skupienie przez całą rozgrywkę, a umysł pracujący na najwyższych obrotach umożliwi osiągnięcie wysokich wyników.

EnXtra™

Głównym składnikiem tego związku jest wyciąg pozyskiwany z kłączy dzikiego kardamonu, pełnego wartościowych olejków eterycznych, niacyny (witaminy B3), pirydoksyny (witaminy B6), witaminy C, błonnika i takich samych minerałów, jak w przypadku poprzedniego składnika. One decydują o działaniu EnXtra™ poprawiającego skupienie na wykonywanych czynnościach, zachowanie go nawet przez 5 godzin. Jest to możliwe bez jednoczesnego niebezpiecznego wzrostu ciśnienia krwi i bez efektu „caffeine crash”, także powodującego spadek koncentracji, sprawności mentalnej i złe ogólne samopoczucie.

L- teanina

Jej źródłem są liście zielonej herbaty, najzdrowszego gatunku, nie dziwi więc obecność tego związku w GOAT Stamina. L-teanina charakteryzuje się przede wszystkim silnym działaniem odprężającym i relaksującym, pozwala również zminimalizować negatywne skutki stresu i usprawnić pracę układu nerwowego poprzez poprawę przewodnictwa impulsów nerwowych.

Wyciąg z czarnej borówki

Bardziej znanej pod nazwą jagody, kolejne źródło cennych składników odżywczych, witaminy A, C oraz licznych antocyjanów decydujących o jej właściwościach antyoksydacyjnych, usuwających zagrażające zdrowiu wolne rodniki. Pozwala także obniżyć i wyregulować ciśnienie krwi, poprawia perystaltykę jelit i korzystnie wpływa na wzrok osób siedzących długo przy komputerze, przeciwdziałając retinopatii i innym schorzeniom siatkówki.

Dodatkowe dawki witamin

Skuteczność suplementu diety GOAT Stamina wynika też z obecności w jego składzie dodatkowych, wzmocnionych dawek witamin:

 • witaminy A, zapobiegającej dwóm chorobom oczu, „kurzej ślepocie” i zespołowi „suchego oka”, prowadzących do nieodwracalnego uszkodzenia rogówki i siatkówki;
 • witaminy B1, tiaminy, regulującej pracę serca i układu nerwowego, zwiększającej nasze funkcje poznawcze;
 • witaminy B2, ryboflawiny, wzmacniającej osłabioną odporność organizmu, aktywnie uczestniczącej w syntezie neuroprzekaźników, dopaminy i serotoniny;
 • witaminy B5, kwasu pantotenowego, warunkującej syntezę wielu hormonów, wzmacniającej funkcje poznawcze;
 • witaminy B6, pirydoksyny, niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, odpowiedzialnej za produkcję hemoglobiny i co za tym idzie, lepsze dotlenienie mózgu;
 • witaminy B12, kobalaminy, kolejnej niezbędnej dla wzroku, przeciwdziałającej degeneracji nerwu wzrokowego, rozwiązującej problemy natury psychicznej;
 • witaminy E, zapobiegającej przede wszystkim chorobom serca i układu krążenia, osłabieniu mięśni, pogorszeniu wzroku i uczuciu zmęczenia.

GOAT Stamina – pozytywne opinie na temat efektów działania

GOAT Stamina

Suplement diety GOAT Stamina cieszy się dobrymi opiniami e-graczy i polecających go specjalistów, podkreślających następujące pozytywne rezultaty jego regularnego stosowania:

 • więcej energii potrzebnej do wielogodzinnych rozgrywek e-sportowych;
 • maksymalne skupienie i koncentracja na wykonywanych czynnościach;
 • wydolność umysłowa zawsze na najwyższym poziomie, pozwalająca poradzić sobie z każdym problemem;
 • zachowanie dobrego nastroju w nawet najbardziej stresujących sytuacjach;
 • o wiele szybszy czas reakcji i refleks;
 • podwyższona wytrzymałość fizyczna i szybsza regeneracja organizmu po wysiłku;
 • długi czas działania suplementu, nawet 6 godzin;
 • brak negatywnych efektów takich jak po kofeinie;
 • opakowanie wystarczające na 30 dni;
 • brak w składzie szkodliwego cukru;
 • łatwość sporządzenia energetycznego napoju, wystarczy tylko wymieszać miarkę proszku z 300-500 ml wody i dokładnie wymieszać.

Użycie GOAT Stamina jest bezpieczne i nie powoduje skutków ubocznych, należy jednak wcześniej sprawdzić, czy nie występuje indywidualna reakcja alergiczna na którykolwiek z jego składników. Z takie działanie suplementu producent nie ponosi żadnej odpowiedzialności.

GOAT Stamina – gdzie można go kupić?

Suplement kupimy prosto od jego producenta, poprzez stronę firmową, na której złożymy zamówienie przy pomocy znajdującego się tam formularza kontaktowego. Można również wybrać jeden z dostępnych pakietów promocyjnych, pozwalających zaoszczędzić kosztów zakupu:

 • Podstawowy, 1 opakowanie, wystarczające na 1 miesiąc
 • Standard, 2 opakowania plus 1 gratis, dające zapas na 3 miesiące;
 • Optymalny, 3 opakowania i 3 gratis, czyli zapas aż na 6 miesięcy.

Na przesyłkę czeka się zazwyczaj 2 dni robocze, jest również możliwość wysyłki za granicę, ale tylko po wcześniejszym uiszczeniu opłaty za GOAT Stamina. Na terenie naszego kraju można z kolei zapłacić za dostawę dopiero kurierowi przy odbiorze.

ZAMÓW GOAT STAMINA TERAZ

Źródła:

Zobacz także:
Matcha Extreme – naturalny suplement diety pozwalający schudnąć szybko i bezpiecznie
Keto Probiotix – dzięki zjawisku ketozy zgubisz wszystkie zbędne kilogramy
Nootronin – suplement diety wspomagający funkcjonowanie mózgu
Nicosadio – plastry, dzięki którym skończysz z paleniem papierosów
Keto Coffee Premium – suplement diety wspierający odchudzanie z siłą ketozy

About The Author

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.