fungalor plus

Fungalor Plus – maść pomagająca usunąć wszystkie objawy grzybicy stóp

Wśród wielu chorób naszej skóry jedną z najbardziej uciążliwych i kłopotliwych zarazem jest z pewnością grzybica stóp, do której często trudno nam się nawet przyznać. Statystyki odnośnie do niej są niestety nieubłagane i praktycznie wszelkie jej odmiany uznano już za chorobę cywilizacyjną spotykającą średnio ¼ naszego społeczeństwa, a co ciekawe głównie jego męską część. Jej przyczyn jest całe mnóstwo, wielu sami jesteśmy winni, nie bez powodu jest bowiem schorzeniem bezpośrednio związanym z zaniedbaniami w kwestii codziennej higieny osobistej stóp. Równie często możemy zarazić się nią, korzystając np. z publicznych basenów czy innych obiektów sportowych, chodząc w nich boso po podłodze. Jeśli już zauważymy u siebie charakterystyczne objawy tej choroby, nie ma co załamywać rąk, bo pomóc je usunąć może Fungalor Plus, krem o skutecznym działaniu antygrzybicznym potwierdzonym przez specjalistów.

ZAMÓW FUNGALOR PREMIUM PLUS TERAZ

Grzybica stóp – przyczyny i objawy

stopy w wodzie

Grzybica, i to w każdej jej postaci, jest chorobą, której absolutnie nie wolno nam zlekceważyć. Jeśli dotyczy skóry, to lokalizuje się najczęściej właśnie w obrębie stóp, atakując również nasze paznokcie. Do jej powstania dochodzi poprzez połączenie kilku czynników sprzyjających wzrostowi grzybów nazywanych dermatofitami, osadzających się bezpośrednio na naskórku. Ich rozwój jest stymulowany przez wiele różnych, często odmiennych przyczyn, takich jak:

 • brak właściwej higieny osobistej;
 • ciągłe przebywanie w wilgotnym środowisku przy jednoczesnym zaniedbaniu właściwego i regularnego osuszania stóp;
 • noszenie cudzego zainfekowanego grzybami obuwia;
 • niewłaściwe funkcjonowanie układu immunologicznego powodujące osłabienie naturalnej odporności;
 • rany, zadrapania czy inne urazy skóry, poprzez które grzyby szybko wnikają do wnętrza organizmu i powodują jego zakażenie;
 • korzystanie ze wspomnianych publicznych obiektów sportowych, a w nich z łaźni, sauny lub prysznica, do których zawsze należy wchodzić w gumowych klapkach na nogach;
 • inne współistniejące choroby, cukrzyca, anemia, nowotwory, reumatyzm, czy schorzenia układu krwionośnego np. miażdżyca;
 • nadmierna potliwość, której nie jesteśmy w stanie opanować kosmetykami, wywołana nie tyle chorobami skóry, ile narastającą nadwagą i otyłością;
 • wiek, schorzenie to dotyczy w większej liczbie przypadków osób starszych;
 • skłonności genetyczne, wiele badań wskazuje na to, że jest to choroba dziedziczna;
 • urazy mechaniczne stóp, głównie paznokci, które w ten sposób stają się bardziej podatne na infekcje grzybicze, przenoszące się później także na skórę.

Objawy grzybicy stóp są aż tak charakterystyczne, że nie sposób ich przeoczyć. Ich rodzaj jest bezpośrednio związany z odmianą choroby oraz miejscem jej lokalizacji i najczęściej mamy do czynienia z:

 • grzybicą potnicową, objawiającą się niewielkimi pęcherzykami zlokalizowanymi na piętach albo pomiędzy palcami stóp z jednoczesnym wyczuwalnym ich nieprzyjemnym zapachem;
 • grzybicą złuszczającą, nazywaną też rogowaciejącą. Jak jej sama nazwa wskazuje, objawia się ona silnym zrogowaceniem i następującym po nim łuszczeniem naskórka przeważnie na podeszwach;
 • grzybicą międzypalcową, umiejscowiona pomiędzy palcami stóp, najtrudniejsza do wyleczenia, początkowo objawiająca się zaczerwienieniem stopniowo przechodzącym w łuszczenie naskórka, na którym mogą też pojawiać się ropne, bolesne i pękające zmiany będące wynikiem rozwijającego się stanu zapalnego.

Fungalor Plus – bezpieczny skład skuteczny na wszystkie rodzaje grzybicy stóp

Choroby skóry, nie tylko grzybica stóp, ale i trądzik lub szczególnie nielubiany przez kobiety cellulit, to zmora naszych czasów, z czym trzeba walczyć z użyciem naprawdę skutecznych środków. W przypadku grzybicy zdecydowanie polecamy Fungalor Plus, sprawdzający się praktycznie w każdym przypadku, niezależnie od przyczyn jej powstania. Producent, komponując skład swojej maści, oparł się wyłącznie na wielokrotnie sprawdzonych substancjach pozwalających uzyskać najwyższą skuteczność leczenia w jak najkrótszym czasie. Dużą wagę przywiązuje także do bezpieczeństwa użycia swojego preparatu przeciwgrzybiczego, a Fungalor Plus nie powoduje żadnych skutków ubocznych dla pacjenta, z wyjątkiem sytuacji, gdy ktoś może mieć po prostu alergię na jeden z jego składników. Jednakże zdarza się to niezwykle rzadko, a całkowite wyleczenie grzybicy jest możliwe dzięki zastosowaniu takich substancji jak:

1. Klimbazol

Jeden z najlepszych składników leków przeciwgrzybicznych, będący organicznym związkiem chemicznym znajdującym również zastosowanie w leczeniu innych chorób skóry. Stosuje się go między innymi na pojawiające się na twarzy zmiany trądzikowe wywołane łojotokowym zapaleniem skóry lub łupież, często poprzedzający przyspieszone łysienie. Wykazuje wysoką skuteczność praktycznie na wszystkie odmiany grzybów nie tylko za te, odpowiadające za rozwój grzybicy stóp, ale i równie groźne dla zdrowia drożdżaki osadzające się w jelicie grubym, zazwyczaj nie powodując przy tym żadnych uciążliwych działań niepożądanych.

2. Farnezol

Kolejny organiczny związek chemiczny, tym razem o działaniu antyseptycznym, dezynfekującym skórę stóp i ograniczającym jej nadmierną potliwość. Oczywiście to nie jedyne jego właściwości lecznicze, ma także potwierdzone działanie antynowotworowe, blokujące niekontrolowany rozrost komórek rakowych, pomaga też eliminować z naszego organizmu groźne bakterie chorobotwórcze.

3. Wyciąg z arniki

arnika

Jest to roślina o niezwykle cennych właściwościach leczniczych, której zwłaszcza górska odmiana znajduje powszechnie zastosowanie w medycynie naturalnej. Sprzyja temu jej unikalny skład pełen olejków eterycznych, saponin, bioflawonoidów, fitosteroli, kwasów organicznych oraz witamin i minerałów. Wszystko to razem wzięte sprawia, że arnika ma działanie:

 • przeciwgrzybicze, antybakteryjne i przeciwzapalne;
 • przeciwzakrzepowe;
 • łagodzące podrażnienia skóry;
 • przyspieszające gojenie się ran;
 • łagodzące dolegliwości reumatyczne, wykazujące dużą skuteczność w leczeniu chorób stawów, pomaga też zmniejszyć silne bóle mięśniowe, przyspieszając regenerację organizmu np. po treningu;
 • przeciwzmarszczkowe i powstrzymujące objawy starzenia się skóry;
 • wspomagające leczenie wielu schorzeń układu krwionośnego i serca, w tym choroby wieńcowej i nadciśnienia tętniczego.

4. Wyciąg z rumianku

rumianek na łące

Tej rośliny z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać, a jej zastosowanie w różnego rodzaju kuracjach ziołowych jest powszechnie znane. W Fungalor Plus użyto jej przede wszystkim ze względu na właściwości antyseptyczne, przeciwzapalne, przyspieszające gojenie się ran, przeciwgrzybicze i antybakteryjne. Dodatkowo rumianek doskonale odpręża i relaksuje, pomagając zmniejszyć napięcie mięśniowe, reguluje też wszystkie procesy trawienne prowadzące do szybszego i efektywniejszego spalania tkanki tłuszczowej. Jego szerokie, wręcz kompleksowe działanie sprawia zaś, że używa się go w łagodzeniu objawów oparzeń, alergii czy ropnych pryszczy często towarzyszących trądzikowi, dlatego wchodzi też w skład wielu preparatów przeciwtrądzikowych.

5. Wyciąg z szałwii

liście szałwii

Czyli z zioła mającego przede wszystkim właśnie właściwości antybakteryjne, antyseptyczne oraz antygrzybiczne, dzięki czemu pomaga ograniczyć zasięg rozwijającej się infekcji, także dzięki działaniu zmniejszającemu silną potliwość skóry. Stosuje się je także w leczeniu łuszczycy, stanów zapalnych skóry, wspomnianego już trądziku, a jego działanie zwalczające efekty stresu oksydacyjnego powstrzymuje, podobnie jak arnika, naturalne starzenie się skóry. Warto je również używać jako dodatek do potraw, jest sprawdzonym środkiem poprawiającym trawienie, dlatego znajduje zastosowanie w suplementach wspomagających odchudzanie.

6. Witamina E, jony srebra i mięta

Pierwszy z tych dwóch składników nie bez przyczyny jest nazywany „witaminą młodości”, ma bowiem aż tak zbawienny wpływ na zdrowie naszej skóry, również stóp. Jej niedobór w organizmie objawia się między innymi narastającym zrogowaceniem naskórka i łuszczeniem się skóry. Oprócz tego powoduje problemy z zębami, uszkodzenia w obrębie układu nerwowego i silne dolegliwości mięśni oraz stawów. Jako silny przeciwutleniacz ułatwia z kolei usunięcie z organizmu zagrażających mu wolnych rodników, minimalizując w ten sposób możliwość rozwoju raka, w tym i skóry. Zapobiega jednocześnie jej nadmiernemu przesuszaniu, wygładza zmarszczki i likwiduje nieestetyczne przebarwienia. Jony srebra to kolejny element kremu Fungalor Plus mający działanie przeciwgrzybicze i antybakteryjne, zapobiegające ponownemu rozwojowi tych niebezpiecznych mikroorganizmów, nazywany prawdziwym pogromcą grzybów i bakterii. Olejki eteryczne zawarte w mięcie przyjemnie chłodzą skórę stóp, relaksują ją, a dezynfekując, usuwają jednocześnie nieprzyjemny zapach nieodłącznie towarzyszący grzybicy.

Fungalor Plus – sposób stosowania i działanie pozwalające pozbyć się grzybicy stóp

Powiedzmy sobie szczerze, że grzybica stóp nie jest chorobą, którą można sobie zlekceważyć, szczególnie kiedy obejmie również paznokcie. Nieleczona prowadzi do licznych komplikacji, mogąc z czasem spowodować infekcję innych ważnych układów i organów naszego organizmu. Z tego też powodu, gdy tylko zauważymy pierwsze jej objawy, trzeba od razu sięgnąć po Fungalor Plus i zdusić chorobę w zarodku. Z racji, że preparat ma postać kremu, jego stosowanie jest bardzo proste i wystarczy go tylko nakładać na zainfekowane miejsca 2 – 3 razy dziennie wmasowując dokładnie aż do całkowitego wchłonięcia. Fungalor Plus błyskawicznie usuwa wszystkie objawy choroby, zarówno te zewnętrzne, jak i wewnętrzne z głębszych warstw skóry, a jego regularne używanie daje takie efekty lecznicze jak:

 • brak dokuczliwego swędzenia;
 • odczuwalne zmniejszenie potliwości stóp i niwelacja brzydkiego zapachu;
 • usunięcie wszystkich objawów infekcji, powstałych w wyniku grzybicy stanów zapalnych skóry;
 • powstrzymanie procesu jej łuszczenia się i odbudowa uszkodzonego naskórka;
 • przywrócenie skórze miękkości i elastyczności;
 • zablokowanie możliwości nawrotu choroby.

Tak wysoką skuteczność kremu potwierdzają opinie zaskoczonych jego działaniem pacjentów, którzy wreszcie mogą bez skrępowania odsłonić swoje stopy. Liczne zalety podkreślają też specjaliści od leczenia grzybicy, również dermatolodzy, którzy chwalą sobie przede wszystkim dobór składników Fungalor Plus, mających głównie naturalne, roślinne pochodzenie, praktycznie nieniosących ze sobą żadnych niepożądanych efektów prowadzonej kuracji.

Fungalor Plus – za ile i w jaki sposób można go kupić

Jeśli więc zmagacie się z grzybicą stóp, to czas pozbyć się jej definitywnie właśnie z pomocą Fungalor Plus, który można kupić prosto od jego producenta, aktualnie w cenie promocyjnej. Na stronie internetowej producenta znajdziecie, oprócz opisu działania kremu, formularz kontaktowy, w którym podajemy swoje dane oraz numer telefonu i czekamy, aż oddzwoni do nas doradca. To właśnie z nim ustalimy wszystkie szczegóły dostawy, jej całkowite koszty, sposób przesyłki i formę zapłaty.

fungalor plus

ZAMÓW FUNGALOR PREMIUM PLUS TERAZ

Zobacz także:
Matcha Extreme – naturalny suplement diety pozwalający schudnąć szybko i bezpiecznie
Keto Probiotix – dzięki zjawisku ketozy zgubisz wszystkie zbędne kilogramy
Nootronin – suplement diety wspomagający funkcjonowanie mózgu
Nicosadio – plastry, dzięki którym skończysz z paleniem papierosów
Keto Coffee Premium – suplement diety wspierający odchudzanie z siłą ketozy

About The Author

7 thoughts on “Fungalor Plus – maść pomagająca usunąć wszystkie objawy grzybicy stóp”

 1. Dostałam grzybicy na basenie i nie mogłam się jej pozbyć przez kilka miesięcy. Kupiłam jakieś kremy, ale okazały się mało skuteczne, tabletki też nie były dużo lepsze. Zresztą okazało się że na połowę ich składników jestem uczulona więc zamiast pomóc, jeszcze pogorszyły mój stan. Pomógł dopiero Fungalor Plus, więc mogę go polecić wszystkim ze „śmierdzącymi” stópkami 🙂 .

 2. Te stópki przy grzybicy to faktycznie nie pachną najlepiej. U mojego męża było to tak silne, że nie pomagały żadne dezodoranty do stóp. Mył nogi kilka razy dziennie, co chwila zmieniał skarpety, smarował stopy różnymi maściami i nic, jak miał grzybicę tak miał. Potem dopiero okazało się że nosił cały czas zainfekowane buty i nie było szans się wyleczyć. Dopiero jak je wyrzucił a jak kupiłam mu ten krem, to udało się wygrać i już ma normalne stopy, bez łuszczenia skóry i brzydkiego zapachu.

 3. Zastanawiające, że na grzybicę stóp chorują zwłaszcza faceci, bo miał to mój dziadek, ojciec i ja miałem, więc chyba rzeczywiście jest dziedziczna. Jej leczenie to prawdziwa masakra, bo nie dość, że nie wszystkie środki działają to jeszcze na dodatek może to trwać nawet kilka miesięcy. Ja nie miałem tyle czasu więc od razu zdecydowałem się na Fungalor Plus i nie żałowałem że wydałem na niego tyle pieniędzy bo niestety nie załapałem się na tę promocję, jaka jest teraz 🙁 . Ale najważniejsze że już nie mam grzybicy 🙂 i to wcale nie trwało tak dlugo jak zakładałem, miesiąc z małym hakiem i po kłopocie.

 4. Dla mnie to jest suplement jak każdy inny i żadnego rewolucyjnego działania nie zauważyłam. Może skład i jest dobrany pod kątem grzybicy, lecz są lepsze środki farmakologiczne, bardziej skuteczne i na pewno szybciej działające. Ja wolę postawić na coś sprawdzonego, a tutaj jak widzę w opisie to chyba nie ma co liczyć na pozbycie się grzybicy.

 5. Ania633, a próbowałaś użyc Fungalor Plus czy tylko wypowiadasz się na podstawie opisu, bo moim zdaniem trzeba najpierw samemu sprawdzić działanie. Jeśli chodzi o inne preparaty przeciwgrzybicze to zgodze się że wiele z nich działa szybciej, ale czy rozpatrujesz kosztem jakich skutków ubocznych to się dzieje. Czasami nie warto leczyć jednej choroby i jednocześnie wywołać sobie kilka następnych, więc wolę poczekać na rezultaty nieco dłużej ale czuć się bezpiecznie. Zresztą Fungalor Plus wykazuje pierwsze efekty już w ciągu miesiąca więc raczej nie jest to za długo, no chyba że znalazłaś jakiś środek usuwający grzybicę w jeden dzień, ale takich nie ma. Bynajmniej ja nie spotkałem, więc zdam się na ten.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.