erectil

Erectil – wprowadzi Twoje libido na całkiem nowy poziom

Nie da się ukryć, że zaburzenia potencji mogą przytrafić się każdemu mężczyźnie, niezależnie od wieku, chociaż trzeba przyznać, że przeważnie zdarzają się panom po 40 roku życia. Jeśli z jakichś przyczyn nasze libido zaczyna gwałtownie spadać, nie jest to w żadnym wypadku powodem do wstydu, tylko do natychmiastowego przeciwdziałania. Najczęściej występującym problemem są zaburzenia erekcji, trudności z uzyskaniem prawidłowego wzwodu, a tę przypadłość, jak i wiele innych, pomogą usunąć składniki aktywne kapsułek Erectil.

Problemy z potencją – co może być ich przyczyną

Powiedzmy sobie szczerze, że mężczyźni przywiązują bardzo dużą wagę do jak najdłuższego zachowania pełnej sprawności seksualnej. Niestety, z różnych przyczyn nie zawsze okazuje się to możliwe, a wiele przypadłości wynika z naszej winy, nieprzestrzegania pewnych zasad dotyczących prowadzonego stylu życia. W większości przypadków pomoże regularne stosowanie Erectil, a specjaliści wskazują przede wszystkim na takie przyczyny zaburzeń potencji jak:

 • typowa męska dieta, w której brakuje praktycznie wszystkiego, co zalecają lekarze i dietetycy, składników odżywczych niezbędnych nie tylko dla zdrowia, ale i utrzymania prawidłowego libido. Nie ma w niej warzyw czy owoców pełnych witamin i minerałów, dominuje za to wszystko, co niezdrowe, nadmiar tłuszczu, cukru, soli i wybitnie szkodliwych używek, po którym libido wręcz pikuje w dół. Sprzyja temu również rozwijająca się nadwaga i otyłość, stanowiące niekiedy nawet zagrożenie dla życia, nie tylko dla zdrowia;
 • stres, kolejny powód zaburzeń potencji i erekcji, z którym poradzą sobie składniki aktywne Erectil. Stres to zespół dolegliwości mających negatywny wpływ na ogólny stan zdrowia, zarówno fizycznego i psychicznego, objawiający się między innymi trudnościami lub wręcz niemożnością osiągnięcia pełnego, mocnego wzwodu;
 • brak codziennej aktywności fizycznej, co także może powodować obniżenie dotychczasowej sprawności seksualnej. Powiedzmy sobie szczerze, że siedzący tryb życia to kolejny wróg męskiej potencji, będący przyczyną między innymi chorób serca i układu krążenia zakłócających lub wręcz uniemożliwiających prawidłowy dopływ krwi do członka;
 • inne choroby, współistniejące, także objawiające się spadkami libido, a w wielu przypadkach narastającą oziębłością seksualną, niechęcią do zbliżenia, mające podłoże zarówno fizyczne, jak i psychiczne, a niepodjęcie na czas właściwego leczenia bardzo często prowadzi do całkowitej i nieodwracalnej impotencji. Mogą to być np. uszkodzenia układu nerwowego oraz wspomniane schorzenia serca i układu krążenia.

Erectil – kompleksowe, wielopłaszczyznowe rozwiązanie męskich problemów seksualnych

erectil

Pojawiające się w różnym wieku problemy z męską potencją i wzwodem są zdecydowanie powodem do niepokoju, lecz nie należy przy tym wpadać w panikę, bo można je rozwiązać, prowadząc kurację z pomocą kapsułek Erectil. Ich skuteczności naprawdę nie można nic zarzucić, działają bowiem kompleksowo, usuwając jednocześnie widoczne, zewnętrzne objawy, jak i trafiając wewnątrz organizmu dokładnie w źródło powstałych problemów.

Kapsułki nie tylko przywrócą pełną sprawność seksualną, pozwolą także wznieść libido na całkiem nowy, nieznany dotąd poziom, dzięki czemu wzrośnie satysfakcja czerpana ze zbliżenia i to dla obojga partnerów. Znikną wszelkie zahamowania przed seksem, zwiększy się odczuwalność bodźców, a każda upojna noc będzie odtąd niezapomniana.

ZAMÓW ERECTIL TERAZ

Erectil – skład odpowiedzialny za wysoką skuteczność działania

Za taką wysoką skuteczność odpowiadają substancje aktywne, z jakich skomponowano skład kapsułek, wyłącznie z naturalnych komponentów, roślinnego pochodzenia. U większości panów, oczywiście przy przestrzeganiu zaleceń producenta co do dawkowania, nie powodują one żadnych skutków ubocznych. Warto jednak wcześniej sprawdzić, czy którykolwiek ze składników nie stanie się przyczyną indywidualnej reakcji alergicznej.

Na szczęście takie reakcje zdarzają się niezwykle rzadko, składnikom kapsułek Erectil można w pełni zaufać, a za ich skuteczność odpowiadają takie naturalne substancje jak:

Wyciąg z tribulus terrestris

Tribulus terrestris

Znanego także pod bardziej swojsko brzmiącą nazwą buzdyganka naziemnego, zioła o wielokrotnie potwierdzonych właściwościach sprzyjających męskiej potencji, dbających również o ogólny stan zdrowia. Tribulus terrestris używa się w medycynie naturalnej Dalekiego Wschodu od ponad 5000 lat, a jego skuteczność bezpośrednio wynika ze składu.

Znajdziemy w nim między innymi saponiny sterydowe, falwonoidy, kwas chlorogenowy, duże dawki witaminy C oraz liczne minerały, żelazo, potas i wapń. To one nadają buzdygankowi, i co za tym idzie, także Erectil, właściwości:

 • regulujące ciśnienie krwi, przeciwdziałające nadciśnieniu tętniczemu;
 • usprawniające pracę serca i układu krążenia;
 • wzmacniające ściany naczyń krwionośnych, co też ma znaczenie dla prawidłowego ukrwienia okolic intymnych;
 • obniżające za wysoki poziom glukozy we krwi;
 • antyoksydacyjne, usuwające wolne rodniki;
 • regulujące gospodarkę hormonalną, w tym i poziom testosteronu, najważniejszego męskiego hormonu;
 • ułatwiające radzenie sobie ze skutkami stresu;
 • zwiększające wydolność fizyczną i wytrzymałość organizmu;
 • wzmacniające osłabiony układ odpornościowy.

Wyciąg z korzenia Maca

korzeń maca

Drugiej, po tribulus terrestris, rośliny powszechnie stosowanej w suplementach mających wzmocnić osłabioną potencję i rozwiązać wszystkie ewentualne problemy ze wzwodem, nazywanej także żeń-szeniem peruwiańskim. Jej właściwości są wręcz legendarne i ponownie odpowiada za nie skład korzenia Maca, a zwłaszcza witamina A, witamina C, liczne witaminy z grupy B, tiamina (B1), ryboflawina (B2), niacyna (B3), pirydoksyna (B6).

Taki zestaw witamin uzupełniają mikroelementy, przede wszystkim cynk, żelazo, miedź, mangan oraz kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6, cenne aminokwasy, fitosterole, l-arginina i błonnik pokarmowy. To dzięki nim, biorąc regularnie Erectil, możemy liczyć na jego następujące działanie:

 • wzmacniające osłabione z różnych przyczyn libido;
 • uszczelnienie i wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych;
 • pozwalające uzyskać mocną, twardą erekcję i utrzymać ją przez cały czas trwania stosunku;
 • zwiększenie płodności, ponieważ zawarta w korzeniu Maca l-arginina podwyższa produkcję i ruchliwość plemników;
 • regulację poziomu wydzielanych hormonów płciowych;
 • skuteczną ochronę przed stresem;
 • lepszą kondycję psychiczną i fizyczną.

Wyciąg z liści Damiana

lisc damiana

Od wieków uważanych za silny, naturalny afrodyzjak, nie bez przyczyny znalazł się więc w składzie kapsułek Erectil. Podstawą działania liści Damiana jest zawartość wielu substancji sprzyjających męskiemu zdrowiu, w tym flawonoidów, steroli roślinnych i dużej ilości wartościowych olejków eterycznych.

Znajduje się w nich także witamina C, czyli kwas askorbinowy, silny antyoksydant oraz takie minerały jak miedź, żelazo, magnez i cynk. Dzięki tej unikalnej mieszance liście mają szerokie właściwości prozdrowotne:

 • zwiększające libido i potęgujące satysfakcję z prowadzonego aktywnego życia seksualnego;
 • blokujące przemianę androgenów w estrogeny, w tym również najważniejszego dla mężczyzn testosteronu;
 • wydajniejszą syntezę tlenku azotu odpowiedzialnego za rozszerzenie naczyń krwionośnych i lepszy dopływ krwi do członka;
 • przeciwbakteryjne, przeciwzapalne i antyoksydacyjne;
 • łagodzące objawy nerwic będących częstym objawem stresu;
 • moczopędne, pomagające w oczyszczeniu organizmu z toksyn oraz ułatwiające walkę z nadwagą i otyłością.

Wyciąg z różeńca górskiego

różeniec górski

Jedną z częstszych przyczyn zaburzeń potencji, są problemy mające podłoże psychiczne, a w ich usunięciu pomoże wyciąg z różeńca górskiego, znanego także pod nazwą arktycznego lub złotego korzenia. Ma on w składzie wiele związków sprzyjających zdrowiu, na czele z antystresową rosaviną, wspieraną przez katechiny, fitosterole i flawonoidy. To one odpowiadają za działanie różeńca:

 • wzmacniające osłabioną psychikę;
 • normalizację pracy mózgu i układu nerwowego, co również ma niebagatelne znaczenie dla poprawy potencji;
 • ochronę serca i układu krwionośnego, poprawę krążenia, dzięki czemu uda się uzyskać mocną erekcję;
 • poprawę funkcjonowania układu immunologicznego;
 • przeciwzapalne i antyoksydacyjne;
 • dodające energii, w tym i do seksu, zapewniające wyższą wytrzymałość organizmu i lepszą kondycję fizyczną.

Wyciąg z guarany

guarana

Guarana to kolejna tropikalna roślina, dzięki której Erectil tak skutecznie oddziałuje na męski organizm. Dzieje się tak dzięki jej unikalnemu składowi, w którym najważniejsza jest energetyzująca kofeina, której głównym zadaniem jest dostarczenie energii do wielogodzinnego seksu. Oczywiście to nie jedyna substancja aktywna, w guaranie są też duże ilości witaminy C, witamina B1 (tiamina), witamina B2 (ryboflawina), witamina B3 (niacyna), witamina B9 (kwas foliowy), witamina B12 (kobalamina).

Całość wspierają kwasy tłuszczowe z grupy Omega oraz białka, polifenole, garbniki, saponiny, polisacharydy i olejki eteryczne, nadające guaranie właściwości:

 • pobudzające lepiej niż kawa;
 • podnoszące sprawność seksualną poprzez poprawę funkcjonowania układu krwionośnego, co o ponad połowę zmniejsza ryzyko wystąpienia zaburzeń erekcji;
 • dające większą siłę i wytrzymałość fizyczną;
 • przyspieszające regenerację organizmu po wysiłku;
 • poprawiające pracę mózgu oraz układu nerwowego, a jednocześnie także pamięć, koncentrację i zdolności poznawcze.

Erectil – opinie o jego wielopoziomowym, skutecznym działaniu

Naturalny skład Erectil przekłada się nie tylko na bezpieczeństwo użycia, brak skutków ubocznych, ale i na bardzo wysoką skuteczność działania, potwierdzoną opiniami mężczyzn, którzy dzięki niemu nie pamiętają już o swoich problemach z potencją i erekcją. Chwalą sobie przede wszystkim:

 • szybkie działanie, odczuwalną poprawę i trwałe efekty działania;
 • libido na całkiem nowym, wyższym poziomie;
 • lepsze krążenie, a więc brak problemów z uzyskaniem i utrzymaniem wzwodu;
 • mniejsze ryzyko zapalenia prostaty;
 • wysoką wydajność i kondycję fizyczną;
 • poprawę odczuwalności bodźców seksualnych;
 • szybszą regenerację organizmu.

Jeśli chcecie dołączyć do tej stale rosnącej grupy czerpiącej pełną satysfakcję ze swojego życia seksualnego, to musicie wejść na stronę internetową producenta. W celu złożenia zamówienia wystarczy tylko podać imię i swój numer telefonu, a resztę formalności związanych z zakupem Erectil załatwimy w rozmowie z oddzwaniającym do nas konsultantem.

erectil

ZAMÓW ERECTIL TERAZ

Źródła:
Zobacz także:
Matcha Extreme – naturalny suplement diety pozwalający schudnąć szybko i bezpiecznie
Keto Probiotix – dzięki zjawisku ketozy zgubisz wszystkie zbędne kilogramy
Nootronin – suplement diety wspomagający funkcjonowanie mózgu
Nicosadio – plastry, dzięki którym skończysz z paleniem papierosów
Keto Coffee Premium – suplement diety wspierający odchudzanie z siłą ketozy

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.