kawa Black Latte

Black Latte – skuteczne odchudzanie z pomocą aktywnego węgla

Spacerując ulicami naszych miast, możemy zauważyć stale rosnącą liczbę ludzi z nadwagą, co zdecydowanie świadczy o tym, że stała się ona poważnym problemem społecznym. Nie dotyczy on oczywiście wyłącznie Polski, na alarm biją również lekarze z innych krajów, a ich ministerstwa zdrowia co rusz wdrażają kolejne programy mające sobie z tym poradzić. Jednak tak naprawdę wszystko zależy od konkretnej osoby, która sama musi wiedzieć, w jaki sposób najskuteczniej może pozbyć się ciężaru nadprogramowych kilogramów. Jest to z pewnością trudne zadanie, ale stosując właściwie dobraną dietę, wspomaganą takimi suplementami, jak Black Latte i połączoną z dużą aktywnością fizyczną, na pewno uda się osiągnąć upragniony sukces.

Otyłość i nadwaga – podstawowe, lecz istotne różnice pomiędzy tymi pojęciami

kobieta mierzy obwód talii

Zazwyczaj pojęcia nadwagi i otyłości traktujemy tak samo, nie dostrzegając istotnych różnic pomiędzy nimi. Jednakże prawidłowe rozpoznanie z czym mamy do czynienia pozwala właściwie walczyć z oboma przypadłościami i dobrać do nich odpowiednią dietę odchudzającą oraz suplementy diety ją wspomagające, takie właśnie jak Black Latte. O nadwadze mówimy w sytuacji, gdy nasza waga jest większa maksymalnie o 10 procent niż stan określony współczynnikiem BMI, czyli indeksem masy ciała. Jest to tzw. stan przejściowy, który powinien już wzbudzić nasz niepokój i skłonić do podjęcia pewnych kroków zaradczych. W przeciwnym wypadku szybko może przekształcić się w otyłość, przekraczając te 10 procent, a taki stan zagraża już nie tylko zdrowiu, ale w wielu przypadkach nawet i życiu. Staje się przyczyną rozwoju wielu niebezpiecznych chorób, spośród których najczęściej spotykane to:

Choroby serca i całego układu krążenia

Prawdziwa zmora współczesnej cywilizacji, a zazwyczaj rosnąca waga powoduje niewydolność serca, przewlekłą niewydolność żylną, miażdżycę, nadciśnienie tętnicze, ryzyko powstania zatorów żylnych, udarów mózgu i zawału mięśnia sercowego. Jak widać, grozi to nawet śmiercią w przypadku dalszych zaniedbań.

Choroby nerek i układu moczowego

Nie tylko ich niewydolność, czego zresztą w żadnym razie nie wolno lekceważyć, ale i niezwykle bolesną kamicę nerkową czy kamicę żółciową.

Problemy z potencją i erekcją u mężczyzn

Problemy z obniżonym libido dotyczą również kobiet, lecz i zaburzeń potencji u mężczyzn nie da się zlekceważyć. Nieleczone prowadzą z czasem nawet do całkowitej impotencji, stając się jednocześnie przyczyną dolegliwości natury psychicznej, począwszy od silnego stresu, aż po depresję, często jej ciężkie, kliniczne przypadki. Warto więc zadbać o swoją wagę, aby móc cieszyć się niczym niezakłóconym życiem seksualnym, pełnym przyjemności i gwałtownych uniesień, a brak problemów z nadwagą czy otyłością pozytywnie wpływa także na płodność.

Zwyrodnienia stawów i układu kostnego

Nie da się ukryć, że dźwiganie na sobie kilku, kilkunastu, a w skrajnych przypadkach nawet kilkudziesięciu dodatkowych kilogramów przez długie lata, powoduje obciążenie naszego układu kostno-stawowego. Prowadzi to do poważnych, trudnych w leczeniu i bolesnych zwyrodnień stawów, a niewłaściwa dieta, chociaż pozornie obfita, może stać się przyczyną osłabiającej kości osteoporozy. Dochodzą do tego również bóle pleców, związane z postępującymi zmianami zwyrodnieniowymi kręgosłupa, a niekiedy nadmierny ciężar staje się przyczyną dyskopatii albo przepukliny kręgowej, wymagających najczęściej skomplikowanego leczenia neurochirurgicznego.

Choroby i inne dolegliwości ze strony układu pokarmowego

Powiedzmy sobie szczerze, że nasz sposób żywienia od razu odbija się też na funkcjonowaniu układu pokarmowego. Dopóki trzymamy się zasad zalecanych przez dietetyków nie powinniśmy odczuwać żadnych niepokojących dolegliwości. Jeśli jednak w naszej diecie będą dominowały tłuste, ciężkostrawne potrawy, to szybko odczujemy skutki ich spożywania jako niestrawności, wzdęcia, biegunki czy bolesne zaparcia.

Otyłość i nadwaga – najważniejsze przyczyny je powodujące

Nadwaga, która niestety niemal zawsze przy jej zaniedbaniu przechodzi w otyłość, spotyka dużą grupę coraz młodszych ludzi, w tym i dzieci, dla których może stać się przysłowiowym obciążeniem na całe dalsze życie. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest wiele, czasami bardzo trudnych do zdiagnozowania, czym powinni zająć się specjaliści, ale niektóre z nich wynikają właśnie z naszych zaniedbań. Ten niekontrolowany przyrost kilogramów powodowany jest między innymi przez:

Czynniki genetyczne

Mamy tu na myśli nie samo dziedziczenie nadwagi albo otyłości, bo jest to po prostu niemożliwe, ale skłonności do ich powstania, które niestety potrafią przechodzić z pokolenia na pokolenie. Bolesna i trudna do zaakceptowania prawda jest niestety taka, że sposób, w jaki żywili się nasi dziadkowie lub rodzice zostawia ślad w naszym organizmie. W wielu przypadkach, choć na szczęście nie wszystkich, grozi nam co najmniej kilka kilogramów więcej, zadbajmy więc o to, aby szybko je zgubić.

Niewłaściwą dietę

W tym przypadku wysokokaloryczną, tuczącą i pozbawioną wielu niezbędnych składników odżywczych, które możemy uzupełnić, stosując właśnie Black Latte. Potrzebne nam będą duże ilości witamin i minerałów, takich jak witamina A, witamina B12, witamina C, witamina D oraz cynk, żelazo, potas, krzem, fosfor czy magnez. Z diety należy natychmiast usunąć wszystko, co z kolei może stać się przyczyną rosnącej wagi, niezdrowe i tuczące przekąski, fast foody, żywność przetworzoną, używki i słodycze. Ważne jest nawet to, co pijemy, a kawę i słodzone gazowane napoje zastąpmy zdrowszą zieloną herbatą albo smacznym yerba mate.

Stres i inne zaburzenia natury psychicznej

Stres i inne stany silnego napięcia nerwowego stały się w ostatnich latach nieodłączną częścią życia wielu ludzi i jednocześnie jedną z przyczyn rozwoju nadwagi. Stres objawia się w rozmaity sposób, a jednym z częściej spotykanych objawów jest niemożność zapanowania nad swoim apetytem. Skutkuje to nieustannym podjadaniem pomiędzy wyznaczonymi godzinami posiłków, co natychmiast widać w postaci wzrastającej masy ciała i odkładających się na nim coraz większych fałd tłuszczu.

Niewykryte choroby i przyjmowane na nie leki

Otyłość i nadwaga to poważne schorzenia, które mogą być powodowane przez inne, co najmniej tak samo niebezpieczne choroby, o których niekiedy nawet nie mamy pojęcia, że aktualnie rozwijają się w naszym organizmie. Może to być np. cukrzyca stopnia I lub II albo choroby tarczycy, których objawem jest nagły i niekontrolowany wzrost wagi. Mogą to również powodować niektóre leki, dlatego uważajmy między innymi na specyfiki stosowane w leczeniu zaburzeń hormonalnych czy tak rozpowszechnionego nadciśnienia tętniczego.

Mało aktywny, siedzący tryb życia

Kolejna, po niewłaściwym sposobie odżywiania i stresie, przyczyna nadwagi, którą można śmiało uznać za dotyczącą większej części współczesnego społeczeństwa w państwach wysokorozwiniętych. Prawda jest tu brutalna i musimy przyznać się do typowo siedzącego, mało aktywnego trybu życia. Siedzimy przez cały dzień w pracy, do której notabene jedziemy siedząc w samochodzie albo w środkach komunikacji publicznej, a po powrocie do domu spędzamy czas przed komputerem lub telewizorem, ponownie siedząc na wygodnej kanapie. Efekty tego widać w powiększającej się sylwetce, która zamiast szczupła, staje się coraz bardziej otłuszczona. Czas wziąć się za siebie, wyjść z domu na świeże powietrze, pobiegać, pojeździć na rowerze lub chociaż pospacerować z kijkami. Pozytywne skutki większej aktywności fizycznej zobaczymy tylko nie w postaci spadającej wagi, odczuje je cały, lepiej dotleniony organizm.

Już którakolwiek z powyższych przyczyn może zlekceważona doprowadzić do trudnego do opanowania wzrostu masy ciała, dlatego w miarę możliwości powinniśmy to regularnie kontrolować. Kiedy tylko wykryjemy najmniejsze nawet odstępstwa od prawidłowego wskaźnika np. BMI, czas zabrać się za siebie, a pomóc może właśnie Black Latte, nowoczesny suplement w postaci proszku służącego do sporządzania pożywnego napoju, mającego w swoim składzie aktywowany węgiel.

Black Latte – rewolucja w dziedzinie odchudzania

Black Latte

Wśród innych suplementów mających wspomóc proces odchudzania, Black Latte wyróżnia się swoim unikalnym czynnikiem aktywnym, którym jest aktywowany węgiel. To nowość w dziedzinie odchudzania będąca wynikiem badań przeprowadzonych w laboratoriach producenta, które wykazały jego istotny wpływ na szybką utratę wagi. Znamy go między innymi z popularnych leków zapobiegających biegunce, jakie serwowały nam nasze Mamy i podobną funkcję, ale nie jedyną spełnia również w Black Latte. Wytwarzany jest w temperaturze 900 stopni Celsjusza z miazgi drzewnej i znany już od starożytności, a swoim pacjentom polecał go nawet Hipokrates. Obecnie ze względu na swoje cenne właściwości nadal znajduje swoje powszechne zastosowanie w medycynie i dlatego znalazł się też w składzie Black Latte.

Najważniejsze właściwości lecznicze aktywowanego węgla:

 • łagodzenie objawów dolegliwości żołądkowych, przede wszystkim wspomnianych biegunek i wzdęć dzięki właściwościom wiązania oraz usuwania powodujących je toksyn i bakterii;
 • przeciwdziałanie skutkom zatruć, lekami czy innymi, równie silnymi w działaniu środkami chemicznymi;
 • ochrona układu pokarmowego przed ponownymi zatruciami i infekcjami;
 • blokowanie nadmiernego wchłaniania tłuszczu, odkładania go w organizmie i wydalanie jego starych zapasów, a węgiel wchodzący w skład Black Latte wykazuje skuteczność na poziomie prawie 80 procent.

Black Latte – pozostały skład suplementu

Oczywiście aktywowany węgiel nie jest jedyną substancją, jaką znajdziemy w Black Latte, którego skład wzbogacają również inne, jeszcze bardziej podnoszące jego skuteczność. Pozostałe składniki są oczywiście wyłącznie naturalnego pochodzenia, spełnią więc wszystkie, nawet najbardziej surowe wymagania miłośników ekologii. Są jednocześnie całkowicie bezpieczne w użyciu, nie powodując absolutnie żadnych skutków ubocznych. Jest to zasada, której ściśle trzymamy się, polecając Wam suplementy pomagające schudnąć i Black Latte zdecydowanie od tego nie odbiega, a jego korzystne dla zdrowia składniki to:

Mleko kokosowe

Zdecydowanie lepsza i o wiele zdrowsza alternatywa dla mleka krowiego, posiadające wiele cennych właściwości zdrowotnych, a z tego owocu powstaje też tak samo zdrowy i ceniony olej kokosowy. Jest bakteriobójcze, usuwa też z organizmu wszystkie niebezpieczne wirusy i grzyby, zmniejszając ryzyko groźnych w skutkach infekcji. Zastosowanie go w Black Latte jest w pełni uzasadnione ze względu na zupełny brak cholesterolu, dzięki czemu nie odkłada się w organizmie w postaci tkanki tłuszczowej, którą pomaga również aktywnie usunąć. Jest pełne witamin z grup B, E i K, minerałów: żelaza, fosforu, magnezu, potasu, manganu, sodu oraz miedzi, znajdziemy w nim także cenne kwasy tłuszczowe: linolenowy, stearynowy, laurynowy i kaprylowy.

Nienasycone kwasy tłuszczowe Omega – 3

Nie są one niestety niewytwarzane naturalnie przez nasz organizm, dlatego musimy je dostarczać we właściwych ilościach razem z pożywieniem. Omega – 3 to ważny budulec komórek, regulujący wszystkie procesy życiowe. Poprawiają odporność, chroniąc przed wieloma chorobami, w tym i nowotworami, wspomagają funkcjonowanie mózgu, układu nerwowego, serca i układu krwionośnego. Ten magiczny tłuszcz sprawia, że Black Latte pozwala gubić kilogramy w błyskawicznym tempie, dostarczają bowiem energii niezbędnej w procesie metabolizmu tłuszczów i węglowodanów, oraz leptyny odpowiedzialnej za rozkładanie komórek tłuszczu, hamującej jednocześnie namnażanie nowych.

L-karnityna

Organiczny związek chemiczny skutecznie wspomagający odchudzanie poprzez usprawnienie wszystkich mechanizmów metabolicznych, mających na celu spalenie tłuszczu. L – karnityna pomaga powstrzymać naturalne procesy starzenia się organizmu, wspomaga jego regeneracje po dużym wysiłku, łagodząc objawy zmęczenia, dostarcza też energię niezbędną do aktywności fizycznej. Podobnie jak kwasy Omega – 3, ją również dostarczamy razem z pożywieniem, znajduje się głównie w produktach mlecznych oraz mięsie. Jednak jego zbyt duże spożycie nie jest wskazane w zdrowej diecie, całkowicie zabronione w wegańskiej oraz wegatariańskiej i dlatego lepiej regularnie stosować Black Latte, z idealnie dobraną dzienną dawką tej substancji.

ZAMÓW BLACK LATTE TERAZ

Black Latte – działanie i sposób spożycia

Można śmiało powiedzieć, że tak unikalnym, ale jednocześnie przemyślanym składem nie może pochwalić się żaden inny suplement mający w założeniu wspierać dietę odchudzającą. Kiedy w nasze ręce trafił Black Latte, to zawartość w nim aktywowanego węgla wzbudziła co najmniej zdziwienie. Jednak po zapoznaniu się z dokładniejszymi informacjami na temat jego działania i właściwości prozdrowotnych musieliśmy przyznać, że jest to naprawdę strzał w dziesiątkę. Właśnie dzięki niemu, wspieranemu oczywiście przez pozostałe składniki, Black Latte ma taką wysoką skuteczność, którą również możemy potwierdzić po dokładnym przetestowaniu preparatu. Korzyści jest tak dużo, że można by je opisywać całymi godzinami, dlatego przedstawimy jedynie najważniejsze z nich.

Kuracja z Black Latte – na co można liczyć:

 • zwiększoną absorpcję tłuszczu i prawie natychmiastową zamianę go w czystą energię, niezbędną np. do ćwiczeń z hantlami;
 • pełną detoksykację organizmu, oczyszczenie go ze wszystkich zbędnych produktów przemiany materii;
 • zahamowanie nadmiernego apetytu i przyspieszenie przemiany materii;
 • wytworzenie większej ilości dopaminy, nazywanej hormonem szczęścia, ważnego neuroprzekaźnika odpowiadającego za nasze samopoczucie, regulującego ciśnienie krwi, pracę układu hormonalnego, zapobiegającego chorobie Alzheimera i Parkinsona.

Jak widać na powyższych przykładach, Black Latte faktycznie działa kompleksowo i wielopłaszczyznowo, nie tylko sprzyjając szybkiej utracie wagi, ale dbając jednocześnie o cały nasz stan zdrowia. Dawkowanie suplementu jest wręcz dziecinnie proste, wystarczy tylko zmieszać jedną lub dwie łyżeczki proszku z gorącą wodą i dokładnie wymieszać. Zalecana przez producenta dawka do spożycia to jedna porcja dziennie, najlepiej rano w trakcie jedzenia śniadania, co zwiększa wchłanialność czynników aktywnych. Maksymalny czas kuracji z wykorzystaniem Black Latte to zaledwie jeden miesiąc, lecz pierwsze pozytywne efekty działania zauważymy już pierwszego dnia. W ciągu kolejnego tygodnia masa ciała zmniejsza się nawet o 2 – 3 kg, aby po 30 dniach osiągnąć spadek rzędu 15 – 20 kg, a wynik ten można uznać za wręcz rewelacyjny.

Black Latte – opinie konsumentów i możliwość zakupu suplementu

Black Latte

Takie działanie w stu procentach potwierdzają opinie, jakimi Black Latte cieszy się wśród stale rosnącej liczby zadowolonych nabywców. Jedną z najczęściej podkreślanych zalet jest szybkość działania, to, że nie trzeba miesiącami czekać na rezultaty kuracji i wystarcza średnio 28 dni do jej pełnego zakończenia. Podobnego zdania są również specjaliści od odchudzania, a jednym z nich jest Cynthia Pascal, dietetyk tak znanych gwiazd kina, jak Sandra Bullock oraz Charlize Theron, a lepszej rekomendacji chyba nie potrzeba. Ta światowej klasy konsultantka żywieniowa poleca zastąpienie koktajlem z Black Latte wszystkich niezdrowych, tuczących przekąsek, a nasz organizm odwdzięczy się nam szczupłą i wysmukłą sylwetką. Mogę śmiało powiedzieć, że opinie, jakie na jego temat znajdziemy w sieci, są wręcz entuzjastyczne i jeśli jeszcze nie jesteście przekonani do włączenia go do swojej diety, warto się z nimi zapoznać. Jedną z nich, chwalącą zalety tego suplementu, pozwolimy sobie przytoczyć:

„Odchudzanie to zawsze był dla mnie trudny temat, bo próbowałam prawie wszystkiego, a waga nawet nie drgnęła. Odbijało się to na moim życiu, także uczuciowym i towarzyskim, dlatego zdecydowałam się przetestować Black Latte i dopiero on sprawił, że zaczęłam szybko chudnąć. Jak dołączyłam do niego zdrową dietę i dużo ruchu to schudłam 18 kg w miesiąc i mam zamiar zgubić całą swoją nadwagę. Polecam Black Latte wszystkim, którzy marzą o szczupłym i smukłym ciele”. – Iza, 31 lat.

Lepszej reklamy chyba nie potrzeba, a kupno suplementu jest równie proste, jak jego stosowanie, wystarczy wejść na stronę internetową producenta, aby złożyć zamówienie na dowolną ilość opakowań.

ZAMÓW BLACK LATTE TERAZ

Zobacz także:
Matcha Extreme – naturalny suplement diety pozwalający schudnąć szybko i bezpiecznie
Keto Probiotix – dzięki zjawisku ketozy zgubisz wszystkie zbędne kilogramy
Nootronin – suplement diety wspomagający funkcjonowanie mózgu
Nicosadio – plastry, dzięki którym skończysz z paleniem papierosów
Keto Coffee Premium – suplement diety wspierający odchudzanie z siłą ketozy

6 thoughts on “Black Latte – skuteczne odchudzanie z pomocą aktywnego węgla”

 1. Większość kobiet po ciąży tyje i mnie też to spotkało, przybrałam aż 25 kilo i byłam zrozpaczona. Próbowałam diety, ćwiczeń tylko że przy dziecku nie ma na to za dużo czasu i już zaczęłam godzić się zw swoją wagą ale siostra kupiła mi Black Latte i pilnowała żebym piła. Przez miesiąc, tak jak piszecie zgubiłam 19 kg i jestem zachwycona, a mąż jeszcze bardziej.

 2. Mirka, u mnie też tak zadziałał, mam już 16 kg mniej i nadal chudnę, a do końca miesiąca pozostał jeszcze tydzień. Ludzie nie zastanawiajcie się tylko zamawiajcie, nie pożałujecie. Cena nie jest mała ale to jest warte każdych pieniędzy. Zawsze uważałam ze coś co ma być skuteczne nie może być tanie.

 3. Odchudzałem się z Black Latte i takich efektów jak u Was nie było. Piłem regularnie tak jak każą ale maksymalnie zszedłem w dół 8 czy 10 kg. Czy piliście tylko i czy niezbędna jest przy tym dieta i jakiś sport, bo ja tego nie przestrzegałem.

 4. Marcin, dieta jest najważniejsza i dziwię się że o tym nie wiedziałeś. Chyba niedokładnie przeczytałeś informacje bo jak każdy suplement także ten to tylko wspomagacz. Pijąc go nie schudniesz sam z siebie, jak piłam i nie trzymałam diety to spadek wagi był minimalny. Znajdź sobie jakiś sport który Ci odpowiada, zacznij się zdrowo odżywiać i schudniesz tyle ile chcesz, mi się w ten sposób udało.

 5. Nie wiem czy to tylko wspomagacz, tak go nie odbieram. Ja polecam Black Latte i rzeczywiście wystarczyły 4 tygodnie i jestem chudsza o 15 kg. Po co się męczyć miesiącami, jak wystarczy tylko ten jeden suplemencik. Przed kuracją ważyłam ponad 70 kilo i wyglądałam makabrycznie, siedziałam całymi dniami w domu i płakałam. Na szczęście grzebałam godzinami w internecie i tak znalazłam informacje o aktywowanym węglu i trafiłam na Black Latte. Zaryzykowałam, kupiłam i nie żałuję, a moje życie zmieniło się o 180 stopni.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.