Amortyzen opakowanie

Amortyzen – bóle stawów będą tylko przykrym wspomnieniem

Kiedy coś zaczyna nam strzykać w kolanach, łokciach lub nadgarstkach, może to oznaczać pojawiające się problemy ze stawami. Jednocześnie zauważamy u siebie coraz większe trudności z poruszaniem się, a wejście po schodach staje się prawdziwym wyzwaniem, okupionym silnym bólem. Niestety w większości przypadków po prostu to lekceważymy, nie wiedząc, że doprowadzamy w ten sposób do rozwoju o wiele poważniejszych schorzeń. Właśnie dlatego należy dbać o stawy przez całe życie, a odpowiednią profilaktykę umożliwiają takie suplementy diety, jak Amortyzen. Te tabletki dostarczają stawom substancje odżywcze i budulcowe niezbędne do zachowania ich sprawności.

Jaką funkcję pełnią stawy w organizmie człowieka

staw kolanowy ból

Zanim zapoznamy się ze składem i sposobem działania tych tabletek, powinniśmy wiedzieć, czym są stawy i jaką funkcję pełnią w organizmie. Pod pojęciem stawu rozumiemy ruchome połączenie ze sobą co najmniej dwóch kości. Celowo użyliśmy słowa ruchome, bo to właśnie one odpowiadają za to, że możemy się swobodnie poruszać. Stawy zaczynają się wykształcać już w początkowym okresie życia płodu, a w pełni wykształcone dzielimy na:

 • proste, łączące ze sobą tylko dwie kości;
 • złożone, odpowiadające za jednoczesny ruch więcej niż dwu kości.

Sam staw jest skomplikowaną konstrukcją, złożoną z następujących ściśle współpracujących ze sobą elementów:

 • powierzchni stawowej o kształcie zależnym od rodzaju stawu, zazwyczaj składa się z wypukłej główki i wklęsłej panewki;
 • chrząstki pokrywającej powierzchnię stawową, której zadaniem jest zmniejszenie siły tarcia;
 • torebki stawowej, okrywającej go w całości i stanowiącej ochronę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Wchodząca w jej skład błona włóknista umożliwia ruchliwość stawu, a błona maziowa produkuje maź wypełniającą całą torebkę. To właśnie ona redukuje tarcie i zabezpiecza staw przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Z jakich przyczyn wynikają uszkodzenia i zwyrodnienia stawów

Ze względu na swoją budowę, stawy przez całe życie są narażone na rozmaite czynniki prowadzące do ich szybszego zużycia. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest wiele, co jednak najważniejsze, niektóre wynikają z naszych zaniedbań, do których zaliczamy:

 • dietę powodującą wzrost otyłości, co stanowi poważne zagrożenie również dla stawów. Nie są one w stanie znieść długiego, nadmiernego obciążania będącego przyczyną powstania uszkodzeń mechanicznych i zmian zwyrodnieniowych. Stawy potrzebują stałego dostarczania składników odżywczych, które, oprócz pożywienia, w odpowiednich dawkach zapewnia także Amortyzen;
 • siedzący tryb życia, spędzanie długich godzin przed komputerem czy telewizorem. Brak ruchu to wróg numer dwa stawów, także ograniczający ich ruchomość. Warto wstać z fotela, zmusić się do większej aktywności, zwiększając w ten sposób ukrwienie stawów i wydzielanie mazi niezbędnej do ich prawidłowego działania. Niekoniecznie trzeba od razu uprawiać wyczynowo sport, ale pozytywne efekty codziennego spaceru odczujemy bardzo szybko;
 • stres, choroba, której dotychczas nie kojarzono z bólem stawów. Nowe badania jasno jednak wykazały, że towarzyszące stresowi napięcia nerwowe mogą powodować dolegliwości bólowe odczuwalne w całym układzie kostnym, mięśniowym i stawowym.

Amortyzen – jego składniki aktywne nieustannie dbają o zdrowie stawów

Utrzymywanie korzystnej dla stawów diety wymaga poświęcenia temu sporo czasu i uwagi. Najczęściej niestety go nie mamy, jednakże o stawy trzeba dbać i zapewnić im substancje odżywcze, których często nie jesteśmy w stanie dostarczyć z pożywieniem. Każdemu, znajdującemu się w takiej sytuacji, polecamy tabletki Amortyzen, a ich skład oparto na naturalnych i wysoce skutecznych składnikach. Takie substancje aktywne dają nie tylko pewność, że nasze stawy zawsze będą zdrowe i w pełni sprawne, ale i bezpieczeństwo użycia. W większości przypadków Amortyzen nie powoduje żadnych skutków ubocznych, wyjątkiem może być uczulenie na któryś ze składników, a w każdej tabletce zastosowano:

Kolagen hydrolizowany

Jego obecność w tym suplemencie nie dziwi, biorąc pod uwagę fakt, że jest istotnym budulcem tkanki łącznej. Mimo że organizm wytwarza go naturalnie, to warto go suplementować, ponieważ jego ilość maleje wraz z wiekiem. Odmiana hydrolizowana, pochodzenia morskiego, wykazuje najwyższą skuteczność działania, sprowadzającego się między innymi do:

 • przyspieszenia regeneracji uszkodzonej powierzchni stawu, przede wszystkim pokrywającej go chrząstki;
 • produkcji odpowiedniej ilości mazi stawowej zapobiegającej destrukcyjnemu działaniu siły tarcia;
 • przeciwdziałania procesom starzenia się skóry, przywrócenie jej elastyczności.

MSM, organiczny związek siarki

Występujący w postaci bezwonnego, białego proszku bardzo dobrze rozpuszczalnego w wodzie. Siarka to jeden z ważniejszych pierwiastków w organizmie człowieka, istotny z punktu widzenia naszego zdrowia. Jego wpływ jest wielopłaszczyznowy, a siarka jest niezbędna między innymi do:

 • regulacji procesów produkcji keratyny i kolagenu;
 • przywrócenia elastyczności skórze i ścianom naczyń krwionośnych;
 • łagodzenia stanów zapalnych rozwijających się w stawach, połączonego ze zmniejszeniem odczuwania w nich bólu;
 • rekonstrukcji zdegenerowanej chrząstki stawowej;
 • poprawy stanu zdrowia tkanki mięśniowej i ścięgien otaczających staw.

Witamina C

Bez niej nie mamy co marzyć nie tylko o zdrowych stawach, musiała więc znaleźć się w składzie tabletek Amortyzen. Charakteryzuje się wyjątkowo szerokim zakresem działania:

 • jest przeciwutleniaczem, a usuwając wolne rodniki, zapobiega chorobom nowotworowym, w tym i groźnemu rakowi kości;
 • uczestniczy w procesie tworzenia kolagenu, składnika tkanki łącznej;
 • poprawia elastyczność i co za tym idzie, także ruchomość stawów;
 • reguluje pracę układu krążenia, ciśnienie krwi, zmniejsza poziom „złego: cholesterolu;
 • zmniejsza możliwość powstania siniaków, podskórnych krwiaków towarzyszących większości urazów mechanicznych;
 • przyspiesza gojenie się ran i złamań;
 • zwiększa wchłanianie innych składników odżywczych;
 • wzmacnia osłabioną odporność organizmu, chroniąc go przed infekcjami, które negatywnie odbijają się też na sprawności stawów.

Siarczan glukozaminy

Glukozamina, występująca właśnie w postaci siarczanu, jest coraz powszechniej używana w łagodzeniu skutków wszystkich chorób zwyrodnieniowych stawów. Jest jednym ze składników tkanki chrzęstnej, wchodzi również w skład płynu maziowego, odpowiadając za:

 • utrzymanie właściwego poziomu wody w tkankach łącznych, dzięki czemu zachowują pełną elastyczność;
 • aktywizację procesów regeneracyjnych chrząstki stawowej;
 • zmniejszenie bólu w obrębie stawu, zwłaszcza przy współistniejącym stanie zapalnym;
 • zwiększenie wytrzymałości powierzchni stawowych poddawanych dużym obciążeniom np. u miłośników sportów siłowych.

Amortyzen – suplementacja korzystna dla osób w każdym wieku

Wiemy już, że o zdrowie swoich stawów trzeba dbać niezależnie od tego, ile mamy lat i nieprawdziwe jest twierdzenie, że narzekają na nie tylko ludzie w podeszłym wieku. Coraz częściej z tym problemem stykają się młodsze osoby, te z rosnącą nadwagą czy wyczynowi sportowcy. Lista chorób stawów, z jakimi można się zetknąć, jest długa, dlatego warto wprowadzić do swojej diety Amortyzen. Jego regularne stosowanie zalecają specjaliści od chorób stawów, wystawiający mu pozytywne opinie. Tabletki pozwolą wrócić do normalnego życia, odzyskać pełną sprawność ruchową i zmniejszyć ryzyko wystąpienia dolegliwości w przyszłości.

Jeśli nie możecie już znieść bólu swoich stawów, zdecydujcie się na zakup tych naturalnych, ale silnych w działaniu tabletek. Amortyzen kupicie bezpośrednio poprzez stronę jego producenta, co jest korzystne dla nabywcy. Ten, coraz częściej spotykany sposób dystrybucji, ma kilka niepodważalnych zalet:

 • najniższą cenę produktu i możliwość skorzystania z atrakcyjnych promocji znacznie obniżających koszty zakupu;
 • pewność otrzymania w pełni skutecznych tabletek, co nie jest pewne przy zakupie z niesprawdzonych źródeł;
 • szybką dostawę pod wskazany adres, wysyłkę w dyskretnym, nierzucającym się w oczy opakowaniu.
Amortyzen tabletki

ZAMÓW TERAZ AMORTYZEN

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.